№22/040802-еп

Звернення з питання втілення технологій, які можуть бути вирішальними; особливо під час війни.

Автор (ініціатор): Блін Євген Вікторович
Дата оприлюднення: 13 листопада 2017
Президенту України
Порошенко П. Г. особисто
громадянина Бліна Євгена Вікторовича,
мешкаю за адресою м. Житомир,
Вул. Київська 32, кв. 12


Звертаюся до Вас, як до Президента, як до заможного підприємця і віруючої людини з питання, яке є загадкою для сучасної науки і здатне суттєво вплинути на розвиток людства. Я не науковець. Освіта – вища технічна. Я розробив фізичну теорію штучної гравітації, яка знайшла підтвердження в серії невеличких експериментів. На ранній стадії розвитку теорії я провів експеримент в повітрі, який призвів до підвищення ККД гвинтового двигуна на 23%. З цього приводу мене заслухали декілька років тому на кафедрі аеродинаміки НАУ. Проте провідний спеціаліст, який розглядав мій доклад, кінець кінцем, сказав, що він нічого не зрозумів. Експеримент з підводною моделлю призвів до збільшення швидкості на 11%.
Основи цієї теорії закладені Ісаком Ньютоном в його законі всесвітнього тяжіння. Подальший розвиток теорії зробив Альберт Ейнштейн. Проте, народження гравітації залишається таємницею по теперішній час. Науці не відома відповідь на питання—яким чином народжується гравітація? Традиційна фізична теорія зайшла в глухий кут; людство ж опинилось на грані самознищення (в наслідок глобального потепління). А Україна в цей переломний час ще й опинилася у стані війни. До цього часу основи моєї теорії обговорювалися в інтернеті на різноманітних форумах (переважно авіаційних) в Україні і в Росії. Коротко теорію слід назвати «Фізика для літаючої тарілки». Але на даному етапі розвитку теорії я віднайшов фізичний процес, здатний повернути в зворотному напрямку ЧАС. Існує кінозйомка цього створеного людством явища, де на протязі 26 секунд час постійно повертається назад на 12 секунд. В силу грандіозності (а це – термоядерний вибух) фізичний процес обертання часу стає наочним. Проте, існують інші технології, не пов’язані з вибухом. Людство зіштовхується з ними в техніці і в науці (особливо часто—в ході новітніх досліджень космосу). Проте помітити це, а тим паче пояснити сучасна теорія не здатна. Ейнштейн вже давно вказав, що час може змінюватись, але він не знав як цього досягнути. Розігнати літальний апарат до швидкості світла, а особливо в атмосфері, людство не здатне, та й в цьому немає жодної потреби.
Україна побудувати таку техніку на даному етапі розвитку не здатна. У США це може зайняти років 5 – 10, а може і швидше. В Росії вже щось подібне намагалися створити (конвертор Годіна – Рощина, розроблений на базі генератора Серла). В Італії експериментують з генератором Росі. Проте, наука і техніка рухаються наосліп, а тому досягти високої ефективності не можуть. Проблема полягає у відсутності теорії.

Здавалося б, що я звертаюсь до Вас з суто наукової проблеми, яку необхідно просувати засобами науки. Проте під час війни теорія буде спрямована на створення нової зброї. А Україна опинилась в стані, коли у нас є ворог і, як у кожної держави – немає друзів. Про подібні технології знімають фантастичні фільми, коли для однієї людини час завмирає і вона поштовхом пальця здатна змінити напрямок польоту кулі. В Біблії подібне явище описане при битві ізраїльтян, коли за молитвою Ісуса Навіна Господь зупинив «схід Сонця». Зупинився не схід Сонця, а швидкість часу в якому жив в цей момент Ісус Навін. Навколо нього (чи навколо декількох його бійців) була створена, назвемо, «капсула часу». За межами цієї капсули вороги здавалися йому нерухомими, як і Сонце. Воїни «над швидко ходили» по полю бою і вирізали майже «нерухомих» супротивників, хоча ті продовжували рухатись звичайним чином.
Так можна побудувати літальний чи наземний, або підводний апарат («літаючу тарілку»). Для пілотів, які сидять в ньому, час може буде розтягнутим. Вони здатні знищити будь яку ракету вже на зльоті – вона для них буде здаватися майже нерухомою. Подібна технологія надає таких військових переваг, що надавати таку технологію одній (будь-якій) державі не можна. Існує лише один спосіб зробити так, щоб всі наддержави стали дружніми до України – запатентувати цей спосіб одразу у всіх наймогутніших державах. Мені це не під силу.
Звертаюсь до Вас з пропозицією просування теорії в життя на будь якому рівні: патентування, публікації, практичних робіт... Готовий надати необхідні відомості на розгляд науковців, які на науковому рівні могли б розібратися в сутності фізичної проблеми. Проте це мають бути фахівці, які з повагою ставляться не лише до традиційної теорії, але й не відкидають можливість розвитку фізики в альтернативному напрямку, як то теорія ефіру, торсіонних полів і т. і. Саме тут лежить розгадка того, що з короткозорості називають терміном «позаземна технологія». Гравітація і є тією «утаємниченою» технологією, яка стала для традиційної технології каменем спотикання. Я пропоную розглянути теорію, яка претендує на роль наріжного каменю. Всім відомі перші рядки із книги Буття про створення світла:
«3. І сказав Бог: Хай станеться світло! І сталося світло».

Проте ніхто не намагається розтлумачити наступні рядки з питання, що таке твердь? Цитую далі:

"6. І сказав Бог: Нехай станеться твердь посеред води, і нехай відділяє вона між водою й водою.
7. І Бог твердь учинив, і відділив воду, що під твердю вона, і воду, що над твердю вона. І сталося так.
8. І назвав Бог твердь Небо. І був вечір, і був ранок день другий.
14. І сказав Бог: Нехай будуть світила на тверді небесній для відділення дня від ночі, і нехай стануть вони знаками, і часами умовними, і днями, і роками.
15. І нехай вони стануть на тверді небесній світилами, щоб світити над землею. І стало так.
17. І Бог умістив їх на тверді небесній, щоб світили вони над землею.
19. І був вечір, і був ранок, день четвертий.
Йов 26:7 . Він над порожнечею північ простяг, на нічому Він землю повісив.
Йов 26:8. Він зав'язує воду в Своїх облаках, і не розбивається хмара під ними".

Є надзвичайно висока вірогідність того, що цей лист залишиться без відповіді. Проте глобальне потепління чекати не буде. В теорії річ іде, в першу чергу, про нові технології, які здатні перевести людство на шлях екологічно чистих технологій. Я надсилав скорочений текст теорії (де ще не розкривалася частина технологій, щодо плину часу) до ведучих вищих закладів Києва (НАУ, КПІ, Університет ім. Шевченка), проте відповіді від них не отримав. Вони звикли посилатися на невідомі, або позаземні технології. При цьому «невідомими» і «позаземними» є пересування найшвидшої тварини на планеті меч-риби зі швидкістю 140 км/год., сила яка працює в смерчі. Фундаментальною загадкою для теоретиків традиційної орієнтації є кавітаційна булька і її подоба у повітрі - кулькова блискавка.
У разі відсутності відповіді я буду змушений розіслати свою інформацію по всіх наймогутніших державах. Хай Бог буде суддею.

В будь якому випадку з повагою до Вас, як до людини, яка взяла на себе тягар перетворення України.
Блін. Є.В. 11. 11. 2017 р.

P.S.Хотів додати фото, яке наочно демонструє слабкість сучасної науки
https://www.youtube.com/watch?v=M3oOepkVtrs . Подолання звукового бар’єру літаком. Тут на 15-ій секунді зйомки за літаком на тлі океану утворилися дві кулькові блискавки. При цьому фізика говорить, що кулькова блискавка це – надзвичайно рідкісне і «утаємничене» явище. Чи зможуть розтлумачити цей фізичний процес в Національному Аерокосмічному Університеті?
Перелік осіб які підписали електронну петицію
1.
Бєлий Володимир Володимирович
08 лютого 2018
2.
Скаржевський Володимир Олександрович
06 лютого 2018
3.
Янченко Надiя Григорiвна
21 січня 2018
4.
Лукашин Юрій Миколайович
10 грудня 2017
5.
Кухаренко Віктор Володимирович
28 листопада 2017
6.
Чечоткіна Інна Деонизівна
28 листопада 2017
7.
Дубенюк Олена Григорівна
23 листопада 2017
8.
Горохолінський Роман Андрійович
21 листопада 2017
9.
Кудімова Олена Петрівна
20 листопада 2017
10.
Шаповалова Тетяна Петрівна
19 листопада 2017
11.
Кушинова Наталя Григорівна
19 листопада 2017
12.
Бандура Олексій Олегович
16 листопада 2017
13.
Чабанов Володимир Олексійович
16 листопада 2017
14.
Хорошун Олександр Юрійович
15 листопада 2017
15.
Марулов Михайло Вікторович
14 листопада 2017
16.
Цуканов Родіон Юрійович
14 листопада 2017
17.
Кравченко Сергій Володимирович
14 листопада 2017
18.
Бугера Дмитро Ігорович
14 листопада 2017
19.
Пругло Сергій Петрович
14 листопада 2017
20.
Правда Віктор Іванович
14 листопада 2017
21.
Рондюк Олена Анатоліївна
14 листопада 2017
22.
Козачок Віталій Вікторович
14 листопада 2017
23.
Петраш Олексій Володимирович
14 листопада 2017
24.
Краснощоков Роман Андрійович
14 листопада 2017
25.
Комашко Тетяна Федорівна
14 листопада 2017
26.
Бринюк Андрій Іванович
14 листопада 2017
27.
Ляшенко Світлана Олександрівна
14 листопада 2017
28.
Виноградов Анатолий Анатольевич
13 листопада 2017
29.
Падалко Олексій Володимирович
13 листопада 2017
30.
Блін Євген Вікторович
11 листопада 2017
30
голосів з 25000
необхідних
Не підтримано
Збір підписів завершено