У зв’язку з неефективним виконанням місцевої влади своїх повноважень, неефективним використанням коштів бюджету міста, неспроможністю відстояти законні права, потреби та інтереси своїх виборців – жителів міст Вишневого, що нещодавно проявилося у невтручанні місцевої легітимно обраної влади міста Вишневого у зговір місцевих перевізників, всупереч антимонопольному законодавству, які підвищили тарифи на перевезення в маршрутних приміських автобусах до 15 гривень станом на 10.02.2018 і категорично відмовляються встановлювати валідатори на своїх транспортних засобах для контролю кількості поїздок, що могло б сприяти об’єктивному визначенню ціни перевезень, а також небажанням місцевої влади обстоювати законні права та інтереси жителів міста на якісні транспортні послуги, на які вони мають законне право, жителі міста Вишневого висловлюють своє побажання стати частиною міста Києва, схвалюючи ті процеси в сфері інфраструктури, соціального та економічного життя, що активно відбуваються за участі мера Києва. Де-факто місто Вишневе вже давно є частиною міста Києва, знаходячись лише на відстані менше 3 км від столиці. Також переважна кількість жителів працює на підприємствах і в установах Києва, тому це є цілком логічним кроком.
Ми усвідомлюємо, що децентралізація влади та територіальні громади потрібні для розвитку потенціалу країни та окремих регіонів, але в даному випадку незалежність міста стала, на жаль, приводом для численних зловживань з боку місцевих чиновників, яким мали необережність повірити під час виборів. Тому ми таким кроком висловлюємо свою незгоду з таким становищем і не бажаємо надалі миритися з цим.
Висловлюємо обґрунтоване бажання, щоб місто-супутник столиці Вишневе стало частиною міста Києва.