№22/044268-еп

Врегулювання заробітної плати працівників апарату суду, які відносятся до 9 та 8 групи оплати праці державних органів, судів, органів та установ системи правосуддя - які складатимуть не нижче 2/3 від посадового окладу помічника судді.

Автор (ініціатор): Дубров Артур Володимирович
Дата оприлюднення: 13 квітня 2018
Звернення, щодо вирішення критичної ситуації з розмірами посадових окладів працівників апарату суду, які відносяться до 9 та 8 групи оплати праці державних органів, судів, органів та установ системи правосуддя за групами оплати праці у 2018 році.
На сьогоднішній день посадові оклади працівників апарату суду дорівнюють:
- спеціаліст, судовий розпорядник, секретар суду, консультант - 2 643 грн.;
- провідний спеціаліст, старший судовий розпорядник, старший секретар суду,
консультант суду, секретар судового засідання – 3 500 грн.
У 2018 році сутєвими підвищення посадових окладів в органах правосуддя отримали лише: керівник апарату суду, заступник керівника апарату суду, помічники суддів - оклади яких відповідают нинішній економічній ситуації в країні.
Оклад помічника судді з 1 січня 2018 року складає 7 900 грн., це майже в три рази перевищює посадовий оклад: спеціаліста, судового розпорядника, секретаря суду, консультанта, та більше ніж в два рази провідного спеціаліста, старшого судового розпорядника, старшого секретаря суду, консультанта суду, секретаря судового засідання - 80% яких мають вищю юридичну освіту.
Працівники апарату суду, будучи державними службовцями позбавлені права займатися будь-якою іншою діяльністю з метою отримання прибудку, позбавлені права брати участь у мітингах з метою захисту свої порушених прав, а тому вказане звернення є єдиною законною можливістю бути почутими.
На сьогодні вимоги до працівників апарату суду, які є державними службовцями постійно підвищується, вони мають вносити детальну інформацію до автоматизованої системи документообігу, вносити відомості про дату набрання законної сили судовим рішенням, видавати виконавчі документи, здійснювати контроль за виконанням, формувати статистичні звітності, освоювати нові технології, реалізовувати всі новели судової реформи, а їх оклади з урахуванням всіх премій, надбавок, рангу та вислуги - залишаються мізерними.
Працівники апарату суду виконують складну і відповідальну роботу, що передбачає постійні розумові навантаження та шалену теоретичну підготовку.
Всі наші звернення, щодо врегулювання такої критичної ситуації - були залишені без уваги.
На підставі вище викледенного,-

ПРОСИМО:
- врегулювати заробітну плату працівників апарату суду, які відносятся до 9 та 8 групи оплати праці державних органів, судів, органів та установ системи правосуддя - які складатимуть не нижче 2/3 від посадового окладу помічника судді.
Перелік осіб які підписали електронну петицію
1.
Деркач Віктор Олександрович
19 квітня 2018
2.
Єременко Олександр Анатолійович
17 квітня 2018
3.
Піскун Яніна Валентинівна
16 квітня 2018
4.
Шевченко Віталій Миколайович
16 квітня 2018
5.
Бандура Олексій Олегович
13 квітня 2018
6.
Роуканич Оксана Миколаївна
13 квітня 2018
7.
Дубров Артур Володимирович
13 квітня 2018
7
голосів з 25000
необхідних
Статус: Триває збір підписів
Залишилося 83 дні
Для того, щоб підтримати петицію, необхідно авторизуватися.