№22/046322-еп

Петиція «Про відновлення логістики захисту України при постійній загрозі північного тоталітарного сусіда»

Автор (ініціатор): Велицький Юрій Дмитрович
Дата оприлюднення: 10 серпня 2018
Пане президент, я будучи пенсіонером, військовим-лікарем, психіатром-психологом, полковником - Розробляючи логістику подальшої системи оборони та благополучного існування біля непередбаченого та хворого на тоталітарний вірус північного сусіда, вважаю, що необхідно застосовуючи всесвітній військовий опит резервістів-патріотів Ізраїлю, Швеції, Литви і т.п.:
- по перше, необхідно сформувати державний аналітичний центр перспективи розвитку військових, гібридних та господарських конфліктів з розрахунком їх наслідків, їх профілактику і протидію;
- по друге, враховуючи військові (гібридні) конфлікти в Придністров’ї, Чечні, Грузії, Українському Криму, Донецьку, Луганську та Сірії – необхідно блокувати, знищувати, приводити в недієздатність: дороги, мости, аеропорти, пороми на окупованих територіях України – якими агресор перевозить війська та техніку і забезпечує їх паливом, провізією, снарядами, патронами і т.п.
- по трете, блокування Керченської протоки фактично почалось з захвата Криму і якщо б аналітики провели аналіз розвитку подальших подій, то можливо поставили ряд питань перед державною владою України:
1. юридичний захист в міжнародних інстанціях порушеного «Морського права» та договорів по використанню Азовського моря та Керченської протоки з додатковими міжнародними санкціями і мільярдними штрафами;
2. враховуючи опит тривалих вирішень таких конфліктів (Прибалтійські держави, Придністров’я, Південна Осетія, Абхазія) зберігаючи промисловий потенціал Півдня України, які користувалися портами Азовського моря – повинно було б розробити, затвердити і втілювати в життя прокладання транспортних переїздів (автошляхів, залізничних коліїв), які б на пряму зв’язали північні міста і підприємства з портами Чорного моря, які б повинно розвивати і построїти нові з урахуванням логістики загрузки та розвитку! Більш того це дозволило б військам здійснювати більш оперативні маньоври і дії по захисту України від морської агресії та десантної висадки;
3. можливо повинно було б розробити проект і втілювати його поетапно з’єднуючий судоходний канал між Азовським та Черноморсько-Дніпровським лиманом, який би розблокував Азовське море і його порти та надав би новий розвиток не тільки портам Азовського моря але і підприємствам Півдня України. Також необхідно і врахувати що він також став би і стратегічним об’єктом та припоною для Російської агресії через окупований Кримський полу острів. Але зараз, це питання взагалі не розглядається, хоча його вирішення надало б Україні не тільки тактичні, стратегічні, господарські переваги, але і політичні!
- по четверте, враховуючи попередній опит емігрантської навали на Європейський Союз організований злочинним урядом Росії для припинення, добичі і транспортування дешевих вуглеводів (нафти та газу) з держав ОПЕК (Ближнього Сходу) та і як покарання їх за підтримку санкцій проти терористичної агресії і війни проти України!
Але ніхто, поки публічно з керівників України офіціально не ставив і не звертав увагу Європейського Союзу, що наслідками повноцінної військової агресії Росії проти України буде, не тільки припинення регулярного і стабільного поставок газу з Росії, але і:
1. сухопутний (не проблематичний) потік біженців з сорокатисячної України – Арабські біженці для Європи здадуться дитячою забав акаю (не яких Європейських бюджетів не вистачить);
2. в випадку аварій на атомних реакторах Українських АЄС (а їх більш десятка і кожний довіює чотирьом Чорнобильським реакторам), радіаційні наслідки відчує не тільки вся європейська спільнота, а і громадяни Об’єднаного Королівства;
3. не треба забувати і про хімічні, металургійні підприємства з великою екологічною загрозою, які також забруднять частково територію прилеглих держав Європейського союзу;
4. зараз і питання продовольства також, має не ос тане значення для Європейських громадян, на фоні посилюючої спеки та пожарів і зниження врожайності у Європейських фермерів.

Зараз в державі Україні здійснюється по малу моя велика надія, наша держава почала відроджувати не тільки авіацію і високоточні стратегічні ракети з знищенням цілей на відстані не менш 5-ти тисяч км. (по типу томагавків), але і малу безпілотну авіацію з можливістю здійснювати розвідку і авіаційні високоточні удати по наземним цілям, які є в Америці і Ізраїлю (Мотор Січ для них може для них робить двигуни – які давно покупає Ізраїль).
Вважаю що, можливо і потрібно провести референдум серед громадян України: про виготовлення і застосування брудних радіаційних снарядів та ракет проти не адекватних агресорів, це безсумніву стратегічно збільшить нашу ваги при переговорах!
Перелік осіб які підписали електронну петицію
1.
Рось Ірина Іванівна
14 серпня 2018
2.
Єськов Олексій Ілліч
14 серпня 2018
3.
Токарєв Юрій Георгійович
13 серпня 2018
4.
Хрипко Оксана Вікторівна
13 серпня 2018
5.
Телевний Андрій Володимирович
13 серпня 2018
6.
Комашко Тетяна Федорівна
13 серпня 2018
7.
Шевченко Віталій Миколайович
13 серпня 2018
8.
Бандура Олексій Олегович
13 серпня 2018
9.
Гайдар Олена Вікторівна
12 серпня 2018
10.
Кравчук Володимир Анатолійович
12 серпня 2018
11.
Бугера Дмитро Ігорович
12 серпня 2018
12.
Лук'янчук Валерій Миколайович
11 серпня 2018
13.
Лисенко Юрій Євгенович
11 серпня 2018
14.
Велицький Юрій Дмитрович
09 серпня 2018
14
голосів з 25000
необхідних
Статус: Триває збір підписів
Залишилося 88 днів
Для того, щоб підтримати петицію, необхідно авторизуватися.