прим.(В УСІХ РОЗВИНЕНИХ КРАЇНАХ ЛЕГАЛІЗОВАНА МАРІХУАНА: Канада, Німечина, Грузія, Чехія, більщість страни ЄС, США та ін.)
У зв’язку з тим що в Україні по неофіційним даним марихуану вживають від 2 до 5 мільйонів людей, думку цих людей не можна не враховувати, ці люди мають мати право на зберігання певної кількості марихуани для власного вживання. Плюси цієї ідеї неможливо переоцінити, деякі з них мають велике значення,а саме:
1. Щорічно у зв’язку з продажем марихуани у тіньовий ринок виходить понад мільярд доларів США, які не оподатковується. Якщо зробити марихуану доступною, то приріст бюджету буде колосальний.
2. Якщо подивитися на міжнародний досвід розвинених країн, які зробили крок на зустріч хворим, вона являє собою не тільки болезаспокійливим засобом, але і допомагає лікувати хвороби, а саме: Безсоння і хронічний невропатичний біль, ВІЛ- інфікованим допомагає зменшити біль набагато ефективніше ніж будь-які таблеки або капсули, і в багатьох інших випадках коли присутній сильно виражений больовий синдром, також научно доведено що марихуана стимулює зменшення росту ракових пухлин, або її знищення, без побічних ефектів. Як знеболююче для поранених з АТО, ветеранів Чернобилю та Афганістану.
3. Свобода. 70% усіх смертей в Україні було спричинено серцево-судинними захворюваннями, ні для кого не секрет що більша частина з цих людей пішла з життя у зв’язку з надмірним вживанням алкоголю, наша країна посідає одне з перших місць в світі з вживанням алкоголю та дитячого алкоголізму, щороку десятки тисяч людей від цього помирають. Україну вбиває алкоголь, це знають всі,і він досі легальний, дивно… Ще одною проблемою для нашої країни є табакокуріння, щорічно на зв’язані з палінням хвороби приходится 37 тисяч смертей, економічні збитки від табакокуріння складають 2 млрд доларів. Нагадаю, що за всю історію людства не було ні одного випадку смерті від марихуани. Цікаво, чому отрута що вбиває легальна, а ліки що допомагають – ні?
4. Туризм. Ні для кого не секрет,що із впровадження легалізації марихуани Україна стане туристично привабливою країною не тільки для туристів з ближнього зарубіжжя,але і для вихідців з північної та західної Європи, тому що в Україні є безліч місць які може відвідати європейський турист і здивуватися, що така краса є не тільки у Європі. Почати можно на кшталт з Київу
5. Економічний ефект.
Є один безперечний плюс від легалізації – держава зможе заробити. Як це роблять наші партнери США, маючи великі процентні виплати з налогів. Чиновники відберуть хліб у наркоторговців і перенаправляти ці кошти до держскарбниці (хоча б частково). Держава зможе продавати ліцензії на виробництво та розповсюдження конопель, а також збирати податки з продавців. У Голландії «кофешопи» щорічно платять близько $520 млн податків; в Каліфорнії (США) аптеки, що продають канабіс, – $109 млн. Нововведення сприятиме створенню нових робочих місць – адже потрібні продавці, фермери, робітники на виробництві. Люди, які влаштувалися на заробітки в цій індустрії, будуть витрачати свої зарплати на продукти споживання і харчування, що також сприяє зростанню економіки держави. Це буде остаточне прощавай СРСР!
В Україні зберігання більше 5 грамів речовини є незаконним. Як наслідок поліція замість розкриття дійсно важких справ користуючись криміналізацією коноплі підкидує та шантажує громадян, це також важке навантаження на тюрьми та постраждалих яких тримає країна за рослину від якох нема залежності та не скоюються кримінальні правопорущення. Також науковці, діячі культури та представники бізнес-середовища не можуть використовувати рослину за прикладом країн Європи та США. «В Україні немає розмов щодо канабісу, люди бояться спілкуватись щодо канабісу у будь-якому вигляді: промисловий канабіс, канабіс у медичних цілях – це все заборонена тема. І на жаль, це пережитки радянської епохи. З тими самими проблемами стикаються і вчені на теперішній час: вони навіть не мають можливовсті вивчати властивості канабісу. У той час як увесь світ уже використовує канабіс у якості зареєстрованих і запатентованих медичних препаратів, Україна продовжує рахувати, що канабіс – це заборонена речовина для обігу у будь-якому вигляді»,- підкреслив Геннадій Шабас, адвокат, засновник «United Experience».
Ця ситуація сприяє корупції, яка розростається у новій поліції. Я одну за одною чую історії про те, як людей незаконно обшуковують, підкидують траву, у тому числі канабіс, на місці вимагають гроші, і ці питання вже вирішують доволі легко, за значно менші гроші ніж це було раніше, і тим не менш це корупція, яка може зростати. Щоб цього не було, ми вимагаємо послідовної декриміналізації» В нас вже Нова Поліція яка не повинна користуватися радянськими методами тиску, ми вже Асоційована до ЄС краіна, кожна людина маж право вирішувати щр їй робити. Ні де у Світі не від марихуани не померло жодної людини, та не було залежності від неї, не було скоєний злочинів (випадків не зафіксовано), в порівняні з алкоголем, тому що Вона не викликає агрессіі, але заспокоює, не спричиняє шкоди здоровью. Це легко перевірити. Доки вона не буде легалізована, мі залишимося у СРСР. А якщо навпаки, це буде гарний сигнал для Російських громадян, що ми Європа.
Лібералізація законодавства дозволить науковцям проводити досліди та збирати наукові факти у підтвердження доцільності вживання речовини у медичних цілях. Попри заборону вживання, канабіс часто використовують з метою самолікування (медична маріхуана), що наповнюватиме місцкві бюджети як у США.
Історії таких людей представили у проекті «Наркополітика». «Дуже важливі речовини, які знаходяться в коноплі можуть допомогти до 2 мільйонів людей в Україні, які потребують невідкладної допомоги. Зараз визнано, що канабіноїди мають позитивний вплив на всі неврологічні хвороби. Тільки людей, які страждають на епілепсію в Україні 400 тисяч людей: 40% цих людей не мають ліків, якими можна припинити напад. Але 70-80% з них можуть лікуватись канабіноїдами: в Україні це 120 тисяч людей, з них – 50-60 тисяч дітей. Деякі діти мають 100-300 приступів не день», – розповів Дмитро Ісаєв, кандидат біологічних наук, провідний науковий співробітник Інституту фізіології ім. О.О. Богомольця. «Для декриміналізації марихуани Міністерству охорони здоров’я достатньо прийняти зміни до Указу, щоб поріг криміналізації був не 5 гр, як це є сьогодні, а як у Європейських країнах – від 30-40 грамів», – але краще взагалі декриміналізувати,як в дружній Грузії, щоби Поліція не мала спокуси носити з собою по 50 грамів для шантажу та службового підлогу.
Мiшель Терещенко, мер Глухова (Сумська область), зазначила, що рослина має великий економічний потенціал: у місті речовину використовують для опалення, функціонує завод з переробки коноплі на потреби промисловості та текстилю, а також фірма, яка виробляє з рослини продукти харчування. У планах також відкрити центр терапії, де речовину будуть використовувати у медичних цілях.
Також це буде дуже гарний та європейський крок перед виборами, гадаю це оцінить дуже багато молоді, яка повірила у Європейський курс країни та бажає бути схожа зі своєю європейською сімбєю, у яку ми повернулися. Підтримаємо цю іниціативу, як крок до вільної держави, покажемо та докажемо що ми відрізняємося від тоталітарних країн, якщо цб петицію буде прийнято, та разом скажемо радянської Росії остаточне: "Прощавай!" Ми вільні, Ми - Європа!