№22/050297-еп

"ПОРОХОБОТИ" - ПАТРІОТИ УКРАЇНИ ЩО ВВАЖАЮТЬ ТЕПЕРІШНІЙ КУРС УКРАЇНИ В ЄС ТА НАТО (МІЖНАРОДНА ПОЛІТИКА) ТА РОЗВИТОК (ВІДНОВЛЕННЯ) ЗСУ - ЯКІСНИМ ВИКОНАННЯМ ПРЕЗИДЕНТОМ СВОЇХ ОБОВ'ЯЗКІВ. ПРО НАДАННЯ ВИЧЕРПНОЇ ВІДПОВІДІ ІНТЕРНЕТ СПІЛЬНОТІ ЩОДО РЕАЛЬНОСТІ ОБЛІКОВИХ ЗАПИСІВ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ ЯКИХ ВОРОГИ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВИ ІМЕНУЮТЬ "ПОРОХОБОТАМИ" ТА ВВАЖАЮТЬ БОТАМИ А НЕ РЕАЛЬНИМИ КОРИСТУВАЧАМИ.

Автор (ініціатор): Савка Сергій Васильович
Дата оприлюднення: 06 лютого 2019
Зважаючи на те, що в соціальних мережах з боку країни-агресора Російської Федерації, розгорнуто повномасштабну інформаційну війну, метою якої є:
1) - безпосереднє втручання у майбутні вибори в Україні (як президентські так і парламентські) у 2019 році;
2) - ведення пропаганди "русского мира";
3) - знищення національної ідентичності українського народу;
4) - просування підконтрольних Кремлю політичних сил в українські гілки влади з метою лобіювання власних інтересів та ведення підривної діяльності на території України;
5) - вербування та розширення своєї агентурної мережі;
6) - незаконний збір інформації як військового, економічного, політичного та іншого характерів;
7) - будь яке інше втручання з метою нанесення шкоди державі Україна, в тому числі репутаційної на міжнародній арені.

Країною-агресором Російською Федерацією створено у соціальних мережах організовану та повністю керовану масу з фейкових облікових записів, кількість яких за різними оцінками різниться від десятків до сотень тисяч.
Через цю мережу розповсюджується ворожа пропаганда та дезінформація, проводиться збір інформації та маніпулятивний вплив на процеси та настрої в Україні.
Після того як активна частина українських користувачів встановила зв'язок, системність та методи розповсюдження ворогом інформації та пропаганди - ворог, розуміючи реальний стан речей, запровадив в соціальних мережах термін "ПОРОХОБОТИ".
Цією назвою, країна-агресор хотіла дискредитувати реальних, проукраїнськи налаштованих користувачів, прирівнюючи їх то до комп'ютерних ботів, то до групи проплачених пропагандистів діючого президента України.
Дана дискредитація продовжується, особливо сильно посилюється зараз, у період передвиборчої кампанії майбутніх президентських виборів.
З метою внесення ясності в тому хто такі є "ПОРОХОБОТИ", і підтвердження того, що на відміну від Кремлівських бото-ферм - "ПОРОХОБОТИ" є реальними людьми, пропоную:
1) - встановити загальне розуміння того, що - "ПОРОХОБОТ" - реальна людина що

підтримує:
- курс України в ЄС та НАТО;
- дії українських ЗСУ;
- реформи що проводяться в Україні.

Так, визначення не вичерпне, але основа його така.
І так, "ПОРОХОБОТИ" підтримують діючого президента України, Головнокомандувача ЗСУ, оскільки він достойно та в правильному напрямку проводить, згідно покладених на нього Конституцією України обов'язками зовнішню політику держави, відновлення та розвиток ЗСУ. Дбає про національні інтереси України та захищає її суверенітет.

Тому, вважаю, що хоча дана петиція і не несе законодавчої ініціативи, не встановлює жодних юридично значущих фактів, все ж повинна стати індикатором того що українці яких хоче оббрехати, принизити, та задушити в морі дезінформації та пропаганди держава-агресор Російська Федерація і називає "ПОРОХОБОТАМИ" - це реальні люди що мають власну, проукраїнську, позицію, і не зважаючи ні на що вважають що відстоювати інтереси України - це почесно і достойно для кожного з них!

Закликаю всіх українців, користувачів соціальних мереж підписати дану петицію і показати що українці - називають їх "ПОРОХОБОТАМИ" чи ні - підтримують започатковані президентом та втілювані ним в життя напрямок України до ЄС та НАТО та підвищення обороноздатності ЗСУ!
Перелік осіб які підписали електронну петицію*
* інформаційне повідомлення про додаткову перевірку голосів
1.
Сальникова Надія Олександрівна
28 квітня 2019
2.
Гладиш Андрій Михайлович
05 квітня 2019
3.
Мединський Сергій Васильович
28 лютого 2019
4.
Босяк Інна Леонідівна
25 лютого 2019
5.
Тутов Юрій Олександрович
24 лютого 2019
6.
Кудімова Олена Петрівна
19 лютого 2019
7.
Качуровський Богдан Анатолійович
17 лютого 2019
8.
Олійник Вячеслав Станіславович
17 лютого 2019
9.
Мазурик Олег Ігорович
14 лютого 2019
10.
Поремчук Володимир Трохимович
12 лютого 2019
11.
Ткачова Людмила Вікторівна
11 лютого 2019
12.
Шевченко Віталій Миколайович
11 лютого 2019
13.
Ольховська Наталія Сергіївна
10 лютого 2019
14.
Колесніков Вячеслав Леонтійович
10 лютого 2019
15.
Захарова Катерина Ігорівна
10 лютого 2019
16.
Деркач Дмитро Володимирович
07 лютого 2019
17.
Папченко Андрій Віталійовjavascript:void(0)Ич
07 лютого 2019
18.
Мелашкін Олександр Вадимович
06 лютого 2019
19.
Савка Сергій Васильович
06 лютого 2019
18
голосів з 25000
необхідних
Не підтримано
Збір підписів завершено