№22/050333-еп

Не допустити щоб на законодавчому рівні було врелюгувано вільне поширення наркотичних речовин та психотропів, а навпаки значно посилити та приділити особливу увагу реалізації комплексних програм, що сприяють формуванню у населення прагнення до здорового, активного способу життя та відмови від шкідливих звичок!

Автор (ініціатор): Маліцький Георгій В'ячеславович
Дата оприлюднення: 08 лютого 2019
Шановний пане Презедент!

Звертаємо вашу увагу на те як сьогоднішні дії на державному рівні можуть призвести до неминучої катастрофи до поколінь українців, а саме на рівень їх здоров'я та в цілому на збереження генофонду народу України. Нижче у цьому листі буде пояснення чому це саме так.

Ми, що нижче підписалися громадяни україни, стурбовани питанням щодо пропаганди та розмов про легалізацію легких наркотиків. Вся ця інформація подається нам під дуже гуманним видом, ніби спасіння тяжко хворих людей від різних хвороб на національних ЗМІ, інтернеті та інших інформаційних носіях.

На сьогоднішній день, легко доступність наркотичних речовин і так перевищує всі допустимі межі. Не треба мати понад здібності, а треба лише підійти до любого учбового закладу чи двір, та побачити безліч надписів з рекламою наркотиків на фасадах цих будівель. Тобто придбати наркотик сьогодні не є над проблемою.

Інше питання це пропаганда, яка проводиться деякими особами, що своїми діями несвідомо, а може й свідомо, без сумніву приведе до руйнування майбутнього громадян України, а значить й майбутньому самої Держави, бо держава, у першу чергу, складається зі своїх громадян. Багато інтернет ресурсів пропагандують на своїх сторінках безліч даних що до «легких наркотиків» що є насправді помилковими. Людина яка отримує цю інформацію, приймає їх за істину та попадає у пастку із якої дуже важно вибратися.

Якщо розібратися що ж таке насправді наркотик, неважливо називають его «легким» чи «тяжким» він все одне наркотик, то це, по сіті, отрути. Кількість вжитого наркотику визначає його дію. Невелика кількість стимулює, тобто прискорює процеси в організмі. Більша кількість діє як седативний засіб (уповільнює процеси). Ще більша кількість діє як отрута і може привести до смерті. Це стосується будь-якого наркотику. Відрізняється лише кількість, необхідна для досягнення цих ефектів. Але у наркотиків є ще декілька шкідливих дій, а саме, залежність, руйнування життєве необхідних процесів та повна зупинка їх роботи (тобто смерть).

Саме сьогоднішні діти та підлітки це майбутня цивілізація яка і буде будувати Державу в майбутньому. Та від того які знання та навички вони отримують сьогодні, так вони їх і будуть застосовувати в своєму подальшому житті на роботі, у сім’ї та до свого оточення.

Якщо більш детально розібрати дію канабісу (вулична назва «марихуана», «трава», «бошки» и інші), який сьогодні просувають як завгодно, навіть називаючи його медичним, то буде яскраво видно до чого призведе у майбутньому недбалість відповідальних контролюючих органів. А саме пропаганда помилкових даних про цей наркотик є найпопулярнішою на сьогоднішній день. Приведу деякі факти, які зазвичай не визначають пропагандисти:
1) Канабіс є найбільш поширеним нелегальним наркотиком у світі. Згідно звіту ООН про наркоситуацію у світі - 3,9% населення Землі, у віці з 15 до 64, споживають канабіс. Зараз молодь починає вживати наркотики як ніколи рано. Згідно з даними опитування центрів по контролю захворювань в 2007 році, 45% старшокласників з усіх США вживали алкоголь і 19,7% курили марихуану протягом останнього місяця. Недавнє дослідження, проведене в Європі серед 15-16-річних підлітків, вказує на те, що марихуану вживають від 10% до 40% опитаних. Найвищий рівень вживання цього наркотику зафіксовано серед підлітків Чехії (44%), за якою слідує Ірландія (39%), Англія (38%) і Франція (38%).
2) Канабіс посідає третє місце серед п'яти найпоширеніших речовин, що викликають залежність. Серед людей, що звертаються до реабілітаційних установ США, 16% залежні від марихуани. Згідно з національним дослідження наркоманії, ймовірність того, що діти, які часто вживають марихуану, будуть вести себе буйно і псувати майно, вище в чотири рази, ніж у тих, хто не використовує її. А ймовірність того, що вони стануть красти, в п'ять разів вище, ніж серед дітей, які не вживають марихуану.
3) Коли ефект від вживання канабісу слабшає, а залежність посилюється, людина переходить до вживання більш «тяжких» наркотиків. Марихуана викликає залежність, і на початку вживання вона викликає деякі відчуття (кайф) що дає ніби бажаний ефект, та все ж це лише оманливі відчуття. З часом, ефект від вживання марихуани починає притуплятися, людина що вживає, може перейти до більш потужних наркотиків, щоб спробувати досягти такого бажаного, але дуже оманливого стану.

Британські вчені проаналізували статистику вживання наркотиків, тютюну і спиртного за останні роки і прийшли до висновку, що куріння марихуани в підлітковому віці підвищує ймовірність переходу на більш важкі види одурманюючих речовин, говориться в статті, опублікованій в Journal of Epidemiology & Community Health. Ці спостереження, за словами Тейлор (одного з вчених), однозначно продемонстрували, що вживання марихуани підвищує ймовірність переходу на інші наркотики. Наприклад, школярі, які регулярно палили марихуану, в 37 разів частіше ставали простими курцями, а також в три рази частіше перетворювалися в алкоголіків. Імовірність вживання інших наркотиків виростала в середньому 26 разів!

В дослідженні, яке було проведене у 2002 році серед дорослої вікової групи від 26 років і старше, які почали приймати марихуану до 15 років, 62 відсотки рано чи пізно перейшли на кокаїн; 9 відсотків брали героїн, хоча б раз в житті; і 54 відсотки вживали нелегальні психофармацевтичні препарати. Слідом за алкоголем марихуана друга, по частоті, речовина, що зустрічається в тілах водіїв, які потрапили в фатальні автомобільні катастрофи.

Тривале вживання наркотичних речовин дуже руйнівно діє на фізичний стан людини - пошкодження легенів і серця, бронхіт, кашель і свист при диханні, це вже не кажучи про вплив цих речовин на свідомість людини. Не поодинокі випадки виникнення психозу, посилення агресії, марення в наслідок прийому марихуани. Вік життя залежної людини значно менший, ослаблений імунітет сприяє зменшенню здатності організму боротися з різними захворюваннями і спричиняє ускладнення.

Беручи до уваги вище наведені міжнародні статистики, можна зробити висновок що міжнародна практика не є такою вже і кращою, як про це повідомляють деякі громадські організації пропарадуючи чудодивний та нібито лікувальний ефект від канабісу.
То як ці організації вміють завуалювати інформацію показує петиція, яка була створена одним з «активістів» цього руху. Так на сайті ВРУ, з’явилась петиція , яка створена Шабас Геннадієм Вікторовичем від 30 січня 2019 року та під якою підписались саме ці 16 пропагандистських громадських організацій. Сам Шабас Г.В., з його сторінки у facebook , є керівников в ГО "Українська асоціація медичного канабісу".
Так у вимогах до зміни законодавства привертає увагу пункт «в» у якому зазначається:
врегулювати питання легального обігу (придбання, зберігання, переміщення) продуктів, що містять канабіноїди, в тому числі хворими особами, які їх застосовують виключно у власних медичних цілях за призначенням лікаря та без мети збуту. Таким чином, хворі особи «у тому числі», в загальному з усіма іншими людьми. Це є мерзотним та зрадою проти громадян України!
На нашу думку, громадські організації, які ведуть підривну діяльність проти громадян держави у якій вони і знаходяться, мають пройти сувору перевірку відповідальними контролюючими органами щодо їх руйнівних дій проти Українського народу і майбутнього України!

ВООЗ стверджує, що в Україні близько 300 тис. тільки ін'єкційних наркоманів і з кожним роком їх стає на 10% більше. На певному етапі більшість з тих, хто сидить «в системі», стають дилерами, тобто реалізують дози іншим людям. За рік один наркоман підсаджує на наркотики ще 5-6, а за деякими даними, і 10-15 чоловік. Згідно з останніми даними дослідження, проведеного інститутом Горшеніна, з проблемою наркоманії безпосередньо стикається кожна десята сім'я в Україні.
При спілкуванні з поліцейскими виявиляється, що майже 9 з 10 крадіжок, були зроблені людьми залежні від наркотичних речовин. Їм просто потрібні гроші на наркотики. Тобто зростання вживання наркотиків пропорційне злочинам, які скоються залежними людьми.
Щодо реальних лікувальних дій наркотичними засобами і психотропними в Україні, не було проведено достатньо досліджень науковцями. Вірити «на слово» нібито міжнародним спеціалістам, не можна, поки наша держава самостійно не зробе дослідження. На сьогоднішній день в державі і так не дуже стабільна психологічна атмосфера, а зовнішні «спеціалісти» рекомендують нам випустити неперевірені наркотичні речовини в «маси», це не що інше як руйнівна діяльність, та не буду подивом якщо з боку країни агресора. А «турбота» офіційних осіб, які б мали турбуватися за здоров'я та охорону нації, які отримують гроші з оплачених податків громадян, роблять публічні заяви які є брехливими. Дані особи потребують проведення перевірки на професійну придатність та прийняття рішення що до можливості займати таку велику посаду у державі.

Прийняття закону про медичний канабіс, іншими словами, його легалізація, неминуче приведе до ще більшого розповсюдження наркоманії в державі. Вище по тексту я приводив статистики та дослідження вчених. Схематично це має такий вигляд:
Крок 1. Людина починає приймайті "легкий" наркотик
Крок 2. Через деякий час з’являється звичка до цього наркотику
Крок 3. Психотропний ефект від “легкого” наркотику вже не такий як був раніше, хочеться ще!
Крок 4. Щоб отримати психотропний ефект людина починає приймати декілька раз на день цей наркотик, або починає приймати більш “тяжкі” наркотики
Крок 5. Для купівлі цих наркотиків потрібні гроші. Людина починає красти або підсаджувати інших на наркотики щоб продавати їм
Крок 6. Наркоман на "системі" підсаджує на наркотики нових людей, спочатку на "легкі"
Знову крок №1. Та кожний раз все більше та більше людей!

Згідно ст 3. Конституції України «Людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю. […] Держава відповідає перед людиною за свою діяльність. […]» та Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров'я» зазначається що «Суспільство і держава відповідальні перед сучасним і майбутніми поколіннями за рівень здоров'я і збереження генофонду народу України, забезпечують пріоритетність охорони здоров'я в діяльності держави».

Враховуючи вище зазначене просимо вас:
1) Прийняти цей лист до уваги;
2) Провести перевірку осіб та організації які своїми діями сприяють на зниження рівня здоров’я та майбутнього громадян України на професійну природність (повний список організацій приведений у кінці петиції як «Підписанти»);
3) Ввести адміністративне та кримінальне покарання за пропаганду заборонених речовин;
4) Провести дослідження, щодо реальних лікувальних дій наркотичними засобами і психотропних речовин в Україні, перед тим як приймати будь які рішення щодо «випуску в маси» цих речовин для «лікування»;
5) Значно посилити всіма відповідальними органами антинаркотичну профілактику для всіх верст населення. Для дітей та підлітків в учбових закладах освіти, дорослих - через соціальну рекламу та телевізійні передачі. Також розповсюджувати антинаркотичну літературу на вулицях та місцях громадського користування (бібліотеки, поліклініки та інші державні заклади);
6) Значно посилити у державі програми щодо здорового способу життя. Особливу увагу приділити реалізації комплексних програм, що сприяють формуванню у населення прагнення до здорового, активного способу життя та відмови від шкідливих звичок

Бажання підписавшихся під цією петицією громадянин України, це життя в країні де немає божевілля, злочинності і війни. У країні яка розвинена та економічно сильна, а громадяни якої щасливі та мають свої права. Де молодь отримує знання які вона може застосовувати у своїй державі роблячи її ще могутнішою. Особисто я кожен день роблю щось для цього. Якщо кожен буде так робити, то ми досягнемо цієї мети!
Перелік осіб які підписали електронну петицію*
* інформаційне повідомлення про додаткову перевірку голосів
1.
Драченко Іванна Анатоліївна
08 травня 2019
2.
Псяровський Дмитро Андрійович
08 травня 2019
3.
Матьков Юрій Олексійович
08 травня 2019
4.
Тиханський Дмитро Олегович
08 травня 2019
5.
Гужвинська Тетяна Олегівна
08 травня 2019
6.
Орел Інна Михайлівна
08 травня 2019
7.
Мартиняк Руслан Дмитрович
08 травня 2019
8.
Паранюк Володимир Олегович
08 травня 2019
9.
Завезиступ Євген Володимирович
08 травня 2019
10.
Баранік Володимир Анатолійович
07 травня 2019
11.
Дмитрук Ірина Степанівна
07 травня 2019
12.
Біліченко Олег Володимирович
07 травня 2019
13.
Цимбал Дмитро Володимирович
07 травня 2019
14.
Шак Олег Васильович
07 травня 2019
15.
Феденко Олексій Ігорович
07 травня 2019
16.
Пугачова Наталя Анатоліївна
07 травня 2019
17.
Мітрохін Віктор Вікторович
07 травня 2019
18.
Андрушко Геннадій Миколайович
07 травня 2019
19.
Оленяк Михайло Михайлович
07 травня 2019
20.
Перекопський Артем Юрійович
07 травня 2019
21.
Бакович Галина Дмитрівна
07 травня 2019
22.
Голотенко Оксана Петрівна
06 травня 2019
23.
Заяшникова Лариса Вiлiiвна
06 травня 2019
24.
Рудич Микола Васильович
06 травня 2019
25.
Іванов Олександр Васильович
06 травня 2019
26.
Войтовський Ігор Борисович
06 травня 2019
27.
Карпук Наталія Вікторівна
06 травня 2019
28.
Загреба Олександр Володимирович
06 травня 2019
29.
Романенко Олена Володимирівна
06 травня 2019
30.
Ббєльговська Катерина Сергіївна
06 травня 2019
1811
голосів з 25000
необхідних
Не підтримано
Збір підписів завершено