№22/056934-еп

Розторгнення Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони,та Європейським Союзом, Європейським Співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони як такої, порушує економічну безпеку держави, не відповідає ст.1 Конституції ,порушує ст.2,ст.11 Закону України "Про засади внутрішньої і зовнішньої політики", в результаті чого Україна втрачає свій суверенітет.

Автор (ініціатор): Харденко Оксана Борисівна
Дата оприлюднення: 01 червня 2019
Сьогодні ніхто не несе відповідальність за фінансовий та політичний результат діяльності депутатів Верховної Ради, які на сьогодні, за відсутності сформованого головного джерела влади, автоматично виконують і законодавчі і виконавчі функції в структурі державного управління? Відповідального немає. Закони приймаються безграмотними депутатами, якими керують заангажовані та фінансово зацікавлені лідери партій, яких цікавлять заробітки на лобіюванні чужих інтересів. І те, що ці чужі інтереси прикриті загальним бажанням бути в ЕС, то час вже це бажання обгрунтувати власними фінансовими можливостями та чітким розумінням, що ми йдемо в політичний та економічний союз, що не відповідає нашій Конституції, а мотиваційна частина пояснювальної записки до проекту Закону України "Про ратифікацію Угоди про асоціацію між Україною та ЄС» грубо перекручує діюче законодавство.
Ось стаття 11. Закону України "Про засади внутрішньої і зовнішньої політики" Засади зовнішньої політики: 1. Україна як європейська держава здійснює відкриту зовнішню політику і прагне рівноправного взаємовигідного співробітництва з усіма заінтересованими партнерами, виходячи насамперед з необхідності гарантування безпеки, суверенітету та захисту територіальної цілісності України.
А ось як ця стаття викладається у пояснювальній записці до Закону про асоціацію з ЄС: «Згідно зі статтею 11 Закону України "Про засади внутрішньої і зовнішньої політики" забезпечення інтеграції України в європейський політичний, економічний, правовий простір з метою набуття членства в Європейському Союзі є однією з основних засад зовнішньої політики України».
Де в статті 11 написано, що «однією з основних засад зовнішньої політики України забезпечення інтеграції України в європейський політичний, економічний, правовий простір з метою набуття членства в Європейському Союзі»???
Там написано, що Україна здійснює відкриту зовнішню політику, і це політика України, а не Україна в новому політичному союзі виконує політику цього союзу! Там написано, прагне рівноправного взаємовигідного співробітництва з усіма заінтересованими партнерами, а для цього достатньо виконувати правила та вимоги СОТ.
Політичне та економічне приєднання до ЄС порушує ст.2 Закону України "Про засади внутрішньої і зовнішньої політики", в якій сказано, що засади внутрішньої і зовнішньої політики базуються на забезпеченні економічної і політичної незалежності держави, захисту її національних інтересів, утвердження України як повноправного і авторитетного члена світового співтовариства. Україна втрачає свою економічну та політичну незалежність, так як політичні рішення буде приймати вже не Верховна Рада України, а фінасовий результат, який побачить Кабмін, від господарської діяльності держави не залежатиме, так як вигоду від торгівлі з ЄС отримають приватні підприємства, а внесок за членство в ЄС повинна платити держава. Для того, щоб його сплатити, Кабмін повинен буде збільшувати доходи бюджету,а значить збільшувати кількість податків та зборів чи їх підвищувати

Економічне та фінансове обгрунтування відсутнє. Те, що в Пояснювальній записці називається фінансово-економічним обгрунтуванням, є злочинним набором інформації без систематизації, логіки, результатів та висновків. Ось дослівно:

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА
до проекту Закону України "Про ратифікацію Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони,та Європейським Союзом, Європейським Співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони :
5.Фінансово-економічне обґрунтування
Імплементація Угоди про асоціацію, яка пропонується до ратифікації, потребуватиме видатків з Державного бюджету України.
Водночас досвід асоційованого членства інших держав свідчить, що у середньо- та довгостроковій перспективі імплементація Угоди про асоціацію дозволить збільшити надходження до Державного бюджету України та позитивно вплине на економічний розвиток і зовнішньоторговельний баланс України. Зокрема, сума щорічної економії коштів українськими експортерами внаслідок скасування чи зменшення стороною ЄС імпортних мит становитиме 487 млн євро, у тому числі, 330 млн євро – у сільському господарстві; 53 млн євро – у сфері переробки сільськогосподарської продукції; 24 млн євро – у текстильній промисловості; 26,8 млн євро – у хімічній промисловості. У зв'язку із запровадженням зони вільної торгівлі між Україною та Європейським Союзом щорічне зростання внутрішнього валового продукту України прогнозовано може становити 0,7 – 0,9%. Також очікується збільшення надходжень до Державного бюджету України від сплати податку на додану вартість внаслідок збільшення обсягів імпорту з держав – членів Європейського Союзу: у разі збільшення імпорту на 15% – на 0,6 млрд грн, на 20% – на 2 млрд грн. У перший рік дії зони вільної торгівлі між Україною та Європейським Союзом додатковий прибуток українських експортерів зерна може становити 390 – 420 млн дол. США, обсяг експорту продукції підприємств кондитерської промисловості України до держав – членів ЄС може збільшитися до 400 млн дол. США.

Це вся інформація для прийняття доленосних державних рішень!
На основі таких розрахунків Україна приймає безвідповідальні, порушуючі політику держави злочинні рішення, втрачає свою політичну та економічну незалежність, а голова Кабміну створює нову партію і обіцяє народу України нові прогресивні стратегії розвитку.

Для прикладу,результат діяльності Великобританії в ЄС: щорічний внесок 18 млрд.євро, річний прибуток 7 млрд.євро, збитки 11 млрд.євро щорічно. Де розрахунки для України? Вони відсутні.

Угода про асоціацію між Україною, з однієї сторони,та Європейським Союзом, Європейським Співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони порушує економічну безпеку держави, не відповідає ст.1 Конституції ,порушує ст.2,ст.11 Закону України "Про засади внутрішньої і зовнішньої політики", в результаті чого Україна втрачає свій суверенітет.
Вважаю таку економічну та політичну безвідповідальність злочинною і розцінюю як зраду національних інтересів України.Тому вищевказана Угода повинна бути розторгнута.
Перелік осіб які підписали електронну петицію*
* інформаційне повідомлення про додаткову перевірку голосів
1.
Александрова Людмила Вікторівна
08 серпня 2019
2.
Красовський Євгеній Михайлович
13 липня 2019
3.
Ваган Олександр Миколайович
07 червня 2019
4.
Дикса Юрій Євгенійович
03 червня 2019
5.
Гладиш Андрій Михайлович
03 червня 2019
6.
Охлопков Олексій Сергійович
03 червня 2019
7.
Обоянський Роман Владленович
03 червня 2019
8.
Нагапетян Олена Сергіївна
03 червня 2019
9.
Дідков Микола Миколайович
03 червня 2019
10.
Педаш Андрій Юрійович
03 червня 2019
11.
Роман Володимир Володимирович
03 червня 2019
12.
Гаврильцо Анастасія Романівна
02 червня 2019
13.
Єрофеєв Дмитро Вікторович
02 червня 2019
14.
Коршунов Володимир Вiкторович
02 червня 2019
15.
Третяков Євгеній Геннадійович
02 червня 2019
16.
Гал Михайло Михайлович
02 червня 2019
17.
Христюк Анастасія Андріївна
02 червня 2019
18.
Лєннік Олександр Олександрович
01 червня 2019
19.
Кодоленко Василь Миколайович
01 червня 2019
20.
Харденко Оксана Борисівна
26 травня 2019
20
голосів з 25000
необхідних
Не підтримано
Збір підписів завершено