№22/057014-еп

За створення інституту штучного інтелекту нації

Автор (ініціатор): Резнік Анатолій Станіславович
Дата оприлюднення: 02 червня 2019
ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ІНТЕЛЕКТИЗМ
Що ж являє собою технологічний інтелектизм? Нове суспільство не потерпить непомірного збагачення окремих його членів за рахунок усіх інших через створення великих монополій, холдингів, транснаціональних компаній та корпорацій, що призводить до знищення конкуренції, витіснення з ринку малого та середнього бізнесу і підриву економік цілих держав. Капіталізм у такій формі довів свою безперспективність і виглядає як утопія. Крім того як при державному капіталізмі (соціалізмі), так і приватному – людський фактор несе найбільшу загрозу помилкових рішень у всіх сферах життя суспільства, роботи підприємств, організацій тощо. Для прикладу можна продемонструвати дії судді на футбольному полі, від якого у значній мірі залежить доля переможця у грі. Будь-яке його суб’єктивне бачення кожного окремого моменту може змінити результат матчу на користь команди, до якої він добре ставиться або через неуважність він не зумів побачити було чи не було порушення правил. Це ж саме відбувається і в правоохоронних органах, судах, органах влади різних рівнів, на підприємствах різних форм власності. Людство накопичило і структурувало великий потенціал у науці, техніці та технологіях, методах та системах аналізу і здатне вже завтра забезпечити створення відповідних управлінських систем, які б виключали або зменшували до мінімуму можливість прийняття помилкових рішень, що спричинені сьогодні людським фактором.
Акумулювання знань людства в одну систему загальноприйнятих норм і правил з врахуванням непорушності природних законів розвитку живої матерії, ідентичності, оригінальності і специфічності кожної нації, державного утворення, форм сучасних людських цивілізацій з недопущенням таких явиш як ненависть, нетерпимість, зверхність у ставленні до людини, нації, раси, а також створення окремих, незалежних систем управління процесами у кожній галузі виробництва, в структурі державного управління, тощо за допомогою об’єднаного людського інтелекту дозволить розвиватися людству шляхом практичності, ефективності, справедливості, гуманізму, моральності і ще сотень позитивних якостей, які знімуть проблему нерівності суспільства, експлуатації людей, соціальної несправедливості, недосконалого керівництва і т.д. При такій системі відпадає потреба як в контролі за несплатою податків великого бізнесу (тіньова економіка), так і в збереженні тої капіталістичної системи господарювання, яка дозволяла мати у приватній власності великі виробничі підприємства, компанії, холдинги, корпорації, що дозволяло власникам непомірно збагачуватися за рахунок суспільства. Середній і малий бізнес має бути всебічно захищений і недоторканий та створені найсприятливіші умови для його розвитку. Аналітична система об’єднавши найкращі знання суспільства, буде приймати самі потрібні і оптимальні рішення як в питаннях технологічного розвитку таких великих підприємств, що підлягатимуть націоналізації (усуспільненню), так і у визначенні кількості певної продукції для забезпечення потреб людей, її поширення та реалізації.
В античну давнину такий філософ як Платон ділив людей на касти: філософи, воїни, виробничники та раби (рабів не рахував за людей) і вважав, що право управляти державою мають лише філософи. Хоч кожна людина за своєю природою є недосконалою, але в той же час унікальною і яка здатна у певний період свого життя проявити свої здібності у будь чому та збагатити своїми думками, досвідом, висновками, відкриттями той світ у якому вона живе. Сучасна система управління державою як в світі, так і в Україні не забезпечена поки-що системою, яка б могла охоплювати усі світові знання, інтелект нації, вбирати нові корисні ідеї та пропозиції з кожної галузі (наукової, виробничої і будь якої іншої), синтезуючи і структуруючи їх та отримувати відповіді на всі питання суспільних відносин та державного розвитку. Натомість існуюча система нічого нового не збирається впроваджувати, щоб відповідало сучасним можливостям наукового потенціалу людства та його технологічним можливостям, хоч в усі часи окрема людина чи група людей через помилковість своїх рішень змушувала людство здригатись від заподіяних лих та невиправданих людських жертв, не кажучи вже про тих керівників, які в силу своїх обмежених розумових та вольових якостей не могли забезпечити достойне життя своїх громадян. Як і в старі часи, передбачається виборність народом депутатів, мерів, президента та призначення вже тими обраними на певні посади тих, хто має здійснювати управлінські та контрольні функції (уряд, місцеві адміністрації, прокуратура, суд). Але якими б розумними, професійними і порядними не були б ці представники влади – вони ніколи не здатні будуть осягнути всі знання суспільства на певному етапі його розвитку, так і запропонувати ідеальну модель управління державою, бо у кожного буде своє бачення. Через це існує така велика кількість політичних партій, що наче б то прагнуть покращити життя людей, але усі цей шлях формулюють на свій розсуд. Аналітична ж система національної держави буде враховувати думку кожного члена суспільства, який жив колись, є сьогодні та житиме у майбутньому, не залежно від його світогляду, освіти, майнового стану, національності та релігійної приналежності. Вона перебуватиме у постійному динамічному розвитку, вибираючи золоте зерно з кожної висловленої думки чи пропозиції, безперервно удосконалюючись, що-разу нанизуючи на стержневі основи цієї універсальної системи (моральності; соціальної справедливості; ідентичності, особливості та рівності націй і рас), що уособлює інтелектуальний потенціал всієї нації, ті позитивні доповнення та зміни, що будуть у подальшому зумовлені необхідністю нового переосмислення у зв’язку з майбутніми відкриттями людства у царині, які здаються сьогодні недосяжними і незбагненними серед нескінченності таємниць Всесвіту.
Загальний інтелект національної держави, який зростає і накопичується, не може за своїм потенціалом порівнюватися з купкою «обранців народу», що у більшості своїй контролюють ЗМІ, місцеву владу, виборчі комісії, суди, купують цілі округи, а потім лобіюють свій бізнес, прикриваються недоторканістю, приймають рішення про нарахування собі зарплат, які не співмірні з доходами українців, і від їх нікчемної політики страждає народ.
Нова ера технологічного інтелектизму спричинить охоплення людства новим національним світоглядом, який стане черговим витком історичного поступу людського суспільства у своєму природному розвитку (створення умов для всебічного розвитку кожної людини, максимального розкриття її потенціалу, утворення рівноправних національних держав та використання інтелекту націй), а не деградації (глобалізації – нової форми імперіалізму, що може бути використано на шкоду націй), в загальному процесі розвитку Світу.
ЧДТУ. Політична філософія
Перелік осіб які підписали електронну петицію*
* інформаційне повідомлення про додаткову перевірку голосів
1.
Мартищук Теодор Любомирович
06 серпня 2019
2.
Воронін Борис Максимович
27 червня 2019
3.
Дикса Юрій Євгенійович
03 червня 2019
4.
Гладиш Андрій Михайлович
03 червня 2019
5.
Ісаєнко Вячеслав Анатолійович
03 червня 2019
6.
Третяков Євгеній Геннадійович
03 червня 2019
7.
Крамаренко Сергій Олексійович
03 червня 2019
8.
Маковский Віталій Васильович
02 червня 2019
9.
Кравченко Лариса Миколаївна
02 червня 2019
10.
Кожина Тетяна Вікторівна
02 червня 2019
11.
Тарасова Светлана Володимiрiвна
02 червня 2019
12.
Резнік Анатолій Станіславович
26 травня 2019
12
голосів з 25000
необхідних
Не підтримано
Збір підписів завершено