Політика миру з РФ будь-якою ціною, повинна бути зкорельована з державними інтересами РФ, інакше мир між Україною та РФ буде неможливий.
РФ демонструє політику повного ігнорування міжнародного права, заперечення усіх взятих на себе політичних, економічних та моральних зобов'язань, відвертого нехтування власною Конституцією.
РФ досягла неабиякого успіху у напрямку визначення себе, як країни державного терориста, повністю виконавши 9 з 11 пунктів Женевської декларації ООН про державний тероризм від 1987 року.
Враховуючі, що РФ не вважає себе у стані війни з Україною, мир між Україною та РФ можливий виключно за рахунок добровільної виплати РФ "мірних репарацій", які повинні компенсувати витрати, які понесла РФ від накладених на неї міжнародних санкцій та витрат, які понесла та досі несе РФ, впроваджуючи політику державного тероризму, або, як офіційно це називають у РФ, ідеологію "русского міру".
Виходячи з того, що ідеологія "русского міру" несе лише злидні та смерть, добровільні та регулярно сплачені репарації будуть найкращою гарантією від подальшої експансії РФ в Україну. РФ буде не зацікавлена у пересиханні такого джерела свого добробуту. Розмір репарацій буде визначений самою РФ, що лише підвищить її зацікавленість мирною ініціативою від України. Крім того РФ може, за бажанням, підвищити ставки по репараціям, якщо цього вимагає погіршений соціально-економічний стан у РФ та за вимогою її громадян.
Ініціатива України про "мірні репарації" на користь РФ може бути лише добровільною, бо згідно статті 189, Кримінального кодексу України - вимагання, примусове відчуження майна та грошевих коштів громадян України неприпустиме.
Згідно статті 355, Кримінального кодексу України - примушування до виконання чи невиконання цивільно-правових зобов'язань, громадяни можуть відмовитись від попередньо взятих на себе зобов'язань, тому репарації, які громадяни згодились виплачувати на користь РФ, повинні бути оформлені нотаріально та відчуженні по рішенню суду з громадян, або у випадку їх смерті, від їх нащадків.
Враховуючі, що законодавство України досі не врегульовано щодо питання проведення референдумів, даний референдум щодо миру з РФ, буде мати форму персоніфікованого відкритого добровільного плебісциту (лат. plebiscitum, буквально — рішення народу), де кожен, хто проголосує "ЗА" повинен подати повну інформацію про себе: про реєстрацію місця проживання та реєстраційний номер облікової картки платника податків, для оформлення нотаріального документу про регулярні сплати репарацій на користь РФ.