Суддя Лариса Гольник перебуваючи на своїй посаді Октябрського райсуду Полтави у 2014 році при розгляді за корупційним обвинуваченням тодішнього міського голови Полтави Олександра Мамая проявила велику мужність, стійкість і об’єктивність не боячись виступити проти корумпованої влади міста. Її не зламали ні погрози, ні утиски з боку її керівництва, ні спроба підкупу. В листопаді 2017 року суддю Ларису Гольник було побито. Через винесену їй догану Вищою Радою Правосуддя Вища кваліфікаційна комісія суддів України (ВККСУ) не допустила її до участі в конкурсі з обрання суддів Вищого антикорупційного суду. 17 січ. 2019 р Велика Палата Верховного Суду України скасувала попереднє рішення Вищої ради правосуддя щодо винесення догани судді Ларисі Гольник.
Часопис "Новое Время" в 2018 році визнав її людиною нового часу – "За спроби зробити правосуддя чесним". Глядачі телевізійного проекту "Честь і НЕчесть" присудили II місце в номінації "Честь року", а в тому ж році, а газета "KyivPost" вивела її у ТОП-5 реформаторів.
Про нездоланність української корупції, суперечливий хід судової реформи та про неї писали "The New York Times" і один із провідних аналітичних центрів США Atlantic Council.
За розвитком ситуації навколо судді Гольник спостерігає Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ в Україні та міжнародна організація "Судді для суддів" (Foundation Judges for Judges).
Отримала спеціальну нагороду міжнародної неурядової організації Blueprint for Free Speech. За "мужність та доброчесність у вимозі належного розслідування корупції в судовій сфері"(Лондон).
В зв’язку з вище наведеним пропоную призначити на посаду Члена Вищого Антикорупційного суду суддю ГОЛЬНИК ЛАРИСУ ВЛАДЛЕНІВНУ.