№22/061494-еп

Впуск Данила Поперечного на територію України

Автор (ініціатор): Симкін Марк Сергійович
Дата оприлюднення: 13 червня 2019
Поперечний, Данила Олексійович являється опозиційними коміком і шоуменом проживають на території країни агресора, Російської Федерації. У своїх виступах він жорстко критикує Російську Влада, і можновладців
.
«Мені здається, ми на рубежі такого лютого го..на, я прямо тримаюся за той час, поки ще не настав пиз ... ц. Сподіваюся, вони (російська влада) не так сильно все зіпсують. Ти ж бачиш, що відбувається в ЗМІ останнім часом: що не законопроект, б..дь, то го ... але якесь »
Популяризує європейські моральні цінності та агітує за свободу слова.

"Знаєш, чому геїв так стрімко хочуть показати в кіно, серіалах і поп-культурі? Щоб у молоді, яка народжується з сексуальним відхиленням, що не виникала думка про те, що вони виродки. <...> Геїв показують в кіно, щоб вони не накласти на себе руки, в пориві усвідомлення того, що вони чужі в цьому суспільстві і засуджуються ім. "
"Гей, ватник-гомофоб! Ненавидиш Гітлера? Так ось, він зневажав і спалював євреїв просто за національною ознакою, точно так же, як ти зневажаєш і пишеш свої дивні пасквілі проти геїв і лесбіянок, просто тому, що вони народилися не такими як ти ! "
Його мати та багато родичів проживають на території України, також Данила здобув середню освіту на території України.

15 травня 2018 року Служба безпеки України за ініціативою організації «Відсіч» заборонила Данилові Поперечному в'їзд в країну на три роки. Приводом для цього послужила його «антиукраїнська позиція»
У даній петиції прошу провести перевірку з приводу заборони на в'їзд Данила Поперечного, а також приводу його антиукраїнської позиції.
У разі недостатньої кількості доказів прошу надати можливість Данилові як на в'їзд, так і на можливе політичний притулок на території України посилаючись на цитату

.
"Ми будемо надавати українське громадянство представникам всіх народів, які страждають від авторитарних і корумпованих режимів. В першу чергу — росіянам, які сьогодні страждають чи не найбільше."
(Цитата Володимира Зеленського)
Перелік осіб які підписали електронну петицію*
* інформаційне повідомлення про додаткову перевірку голосів
1.
Хомко Владислав Володимирович
19 серпня 2019
2.
Гладиш Андрій Михайлович
04 серпня 2019
3.
Портний Віталій Олегович
18 червня 2019
4.
Водолажщенко Григорий Григорьевич
14 червня 2019
5.
Сидоренко Катерина Вадимівна
14 червня 2019
6.
Падалиця Сергій Миколайович
13 червня 2019
7.
Заєць Вікторія Василівна
13 червня 2019
8.
Симкін Марк Сергійович
11 червня 2019
8
голосів з 25000
необхідних
Не підтримано
Збір підписів завершено