№22/062008-еп

Про ініціювання Вíче, загальних зборів громадян на майданах площі Незалежності в місті Києві, обласних і районних центрах України 28 червня 2019 року з питань визначення основної стратегії і механізмів подолання бідності в Україні.

Автор (ініціатор): Усенко Іван Григорович
Дата оприлюднення: 14 червня 2019
Нині у виступах лідерів нових і перекрашених політичних сил звучать слова про вміння і знання шляхів подолання бідності в Україні.
При цих знаннях жодна провладна більшість в парламенті дорвавшись до влади не змогла встановити через закони рівні права людей за принципами європейських країн, хочеш мати багато – плати багато, мати пів країни у власності, плати подвійну ставку податку в усьому.
Влада не створюєте і не має намірів створювати умови набуття власності для простих людей, закріплення їх на своїй землі, а перевагу надає тим, хто і так пограбував цю країну.
Люди самі безкоштовно, без таємничості, пропонують тисячі варіантів реформ і запровадження вже діючих в європейських країнах і США механізмів відання держаними і комунальними ресурсами, джерел надходжень до бюджетів, контролю видатків і ефективного їх використання, які б відображали інтереси всіх людей за справедливістю, а не окремих кланів.
Жоден депутат і Президент боявся і боїться назвати механізми для реалізації будь якої реформи, з чого і яким чином буде досягнуто мету.
Придумати нові різні навантаження на простий люд і цим забезпечити надходженні до бюджету не тяжко, і не потребує багато вміння, як це робили Гройсман і Порошенко, але це не вихід з ситуації.
Саме боротьба за привілеї для певного політичного і бізнесового клану робили кожну попередню владу злочинною, усе що було гарантовано для людей було лише на папері.
Також не сам народ протягом 27 років сприяв зарубіжним країнам у впливі через депутатів і владу на перетворення України і українців в сировину.
Рівні права людей, не в рівності на папері, а за принципами європейських країн, хочеш мати багато – плати багато, мати пів країни у власності, плати подвійну ставку податку в усьому.
Суб’єкти господарювання з оборотом до 5000000 мільйонів гривень, мусять платити податок у двічі менший, а за певним розміром взагалі звільнені від податків. Щоб ніхто не дрібнив бізнес на суб’єктів, ніяких спрощенців, сама податкова система мусить бути спрощеною, усе від розміру обороту, розміру суми власності, розміру суми корпоративних прав кожного від підприємця до оліхарха.
І таких варіантів подолання бідності дуже багато, але ці механізми обмежать в привілеях першочергового доступу до ресурсів, саме багатих людей які мають статки - усіх олігархів, депутатів та чиновників.
Пропоновані лідерами політичних сил моделі і шляхи подолання бідності дуже таємничі, а приховують вони, лише одне, це як обдурити народ, знову за новими перекрашеними навантаженнями і податками на простий люд, збагатити себе.
Люди мають почути від Президента Зеленського, чи від його представників та всіх лідерів політичних партій учасників виборів, яким шляхом і за рахунок кого чи чого, прості люди будуть багатіти в державі, де понад 100 видів корисних копалин, 42 млн 726,4 тис. га. (один мільйон на кожного громадянина) сільськогосподарської родючої землі, 20 портів з виходом в море і наявності повної інфраструктури держави. Україна є значним виробником титану на світовому ринку, посідає 8 місце у світі за запасами ільменіту, мінералу, з якого видобувають титан, це становить 20 % усіх світових запасів, але де прибутки від цих корисних копалин, а тільки це – п’ята часина бюджету.
За таких ресурсів в державі, навіть за відсутністю органів управління країною, без наявності депутатів, Президента і такої влади, всі українці своєю працею вже за рік були б багаті.
Прошу всіх людей підтримати цю петицію, вийти на Віче і потребувати від наших політиків достойного для всіх життя, це і є Ваш єдиний вибір, який неможливо втратити.
Перелік осіб які підписали електронну петицію*
* інформаційне повідомлення про додаткову перевірку голосів
1.
Гладиш Андрій Михайлович
04 серпня 2019
2.
Чечоткіна Інна Деонизівна
22 червня 2019
3.
Дикса Юрій Євгенійович
20 червня 2019
4.
Чаплінський Віктор Казимірович
20 червня 2019
5.
Покровська Оксана Іванівна
17 червня 2019
6.
Кондратюк Оксана Володимирівна
17 червня 2019
7.
Мордясов Артем Геннадійович
17 червня 2019
8.
Богонос Марія Іванівна
16 червня 2019
9.
Постнов Олексій Федорович
15 червня 2019
10.
Драцион Володимир Васильович
15 червня 2019
11.
Некрасова Анастасія Олександрівна
15 червня 2019
12.
Христюк Анастасія Андріївна
14 червня 2019
13.
Подик Оксана Володимирівна
14 червня 2019
14.
Діденко Володимир Тимофійович
14 червня 2019
15.
Усенко Іван Григорович
14 червня 2019
15
голосів з 25000
необхідних
Не підтримано
Збір підписів завершено