Реформа освіти в Україні!
1. Рівень на базі загальноосвітніх шкіл терміном навчання 9 років(обов’язково).
2. Рівень на базі коледжів ( зробити загальну назву для ліцеїв, коледжів та технікумів (робочі спеціальності), яке має відбуватися в рідному місті або найближчому райцентрі 3 роки Бакалавр(обов’язково).
Підпорядкувати маленькі навчальні заклади великим університетам, щоб викладачі загальних дисциплін приїжджали раз в тиждень в маленькі населені пункти та викладали (філософію, соціологію, теорію держави та права, конституційне право, економічну теорію тощо).
3. Рівень на базі університетів (університетів, інститутів та академій) 3 роки Магістр (за бажанням).
А отримання наукового ступеня «Доктора філософії», має бути тільки за науково-дослідницьку діяльність. Якою людина має займатися на протязі 10 років(мінімум). Публікувати: статті, доповіді, результати досліджень та експериментів; в відповідних виданнях та журналах(мінімум 1 в рік). Тільки після цього кваліфікаційна комісія може розглядати докторську дисертацію. Допускати її до захисту. І присвоювати науковий ступінь «Доктора філософії».
P.S. Якщо Ви підтримуєте мою петицію. То відправляйте посилання на неї своїм знайомим. Таким чином ми назбираємо потрібну кількість голосів для її розгляду Президентом. Дякую.