Шановний Пане Президенте!
Реформа освіти, розпочата командою очільниці Міністерства освіти і науки України Лілії Михайлівни Гриневич, є зрозумілим планом дій, реалізація якого має тривати 12 років.
Лілія Гриневич – професіонал, ефективний менеджер освітньої галузі. Свій професійний шлях вона розпочала з посади вихователя групи продовженого дня львівської школи №70, а далі – вчитель, заступник директора, директор закладу освіти, керівник овіти міста Києва та голова Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти. Вона є Міністром, яка, керуючись власним життєвим досвідом, знає, розуміє і спроможна вирішувати проблеми вихователя, вчителя, викладача, керівника. Справою її життя стала тема реформування освіти України від ЗНО до НУШ.
За ініціативи та під керівництвом Лілії Михайлівни
- розроблено Закон України «Про вищу освіту» та Закон України «Про освіту»;
- розпочато широкомасштабну реформу “Нова Українська Школа”;
- впроваджено успішно діючу систему ЗНО, що є соціальним ліфтом для випускників усієї України;
- впроваджено солідарну систему розподілу державної субвенції між регіонами.
Освітня галузь України після Революції Гідності активно розвивається, стрімко змінюється, про що свідчать міжнародні експерти. Освіта України стала привабливою для інвесторів, які повірили заявленим реформам.
Напередодні 1 вересня освітяни прагнуть розуміння стратегії розвитку освіти нашої держави, її планомірного руху вперед. Ми хочемо, щоб людина, що взяла на себе відповідальність й розпочала реформу в освіті, мала можливість її втілити. Тому просимо залишити Лілію Михайлівну Гриневич на посаді Міністра освіти і науки нового уряду України!