№22/071688-еп

БУДІВНИЦТВО НОВОГО МОСТОВОГО ПЕРЕХОДУ В КРЕМЕНЧУЦІ ЧЕРЕЗ РІЧКУ ДНІПРО

Автор (ініціатор): Кочерга Вікторія Олександрівна
Дата оприлюднення: 30 серпня 2019
Кременчук – промислове місто із величезним фінансовим потенціалом та інфраструктурою, що розміщується на обох берегах Дніпра.

1 8 7 2 рік – через 11 років після смерті Великого Кобзаря Т.Г. Шевченка запущені в експлуатацію СУЧАСНІ ІСНУЮЧІ кам'яні опори Крюківського ЄДИНОГО мосту в м.Кременчуці через річку Дніпро.

Опори, розраховані на нечисленний гужовий транспорт провінційного містечка дореволюційних часів, у реаліях сьогодення витримують величезні наднавантаження транзитного, місцевого авто і залізничного транспорту, а швидка допомога, поліція, автомобілі МНС, громадський транспорт простоюють у щоденних заторах разом із фурами із небезпечними вантажами та автобусами міжнародного сполучення.

Основним опорам аварійно-небезпечного Крюкіського мосту, зданим в експлуатацію у 1872р., майже 150 років. Залізобетонним конструкціям – 70 років.

Верхні частини двоярусного мосту – залізнодорожнє полотно та автомобільна дорога відбудовані після Другої Світової війни і експлуатуються з 1949р.
Це не може не викликати занепокоєння під час користування, беручи до уваги нещодавнє обвалення мосту під Харковом, побудованого у 1977р.
Кожного дня існуючим аварійним Крюківським мостом користується 500 тисячна Кременчуцька агломерація, у тому числі із сусідніх регіонів, які щоденно приїздять до міста на роботу й повертаються назад, а також транзитний транспорт, що прямує до вокзалів міста та до більшості кременчуцьких заводів і підприємств.

Основне навантаження на міст здійснює пасажирський і вантажний залізничний транспорт, під час руху якого міст зазнає відчутних пружних коливань конструкцій, елементи мостової споруди хитаються. Пружні коливання відчувають люди у авто та пішоходи. Особливо, якщо міст перевантажений заторами та великоваговим транспортом.

Рухома конструкція мосту побудована таким чином, що під час навігації багатопалубних теплоходів залізничне полотно підіймається вгору, і це, звісно, також позначається на строках служби елементів споруди. Сконструйований таким чином міст збільшує механічне зношування елементів основних конструкцій, додає їм віку.

Більшість бюджетоутворюючих підприємств, фабрик, заводів у місті - Нафтопереробний, "Кременчуцький завод дорожніх машин", сталеливарний, вагонний, численні кар'єри по видобутку гірничих порід, м’ясокомбінат, молочний завод, тютюнова, швейна, кондитерська фабрики, річковий порт, підприємства машинобудівної галузі, легкої промисловості, розміщених по обидва береги Кременчука – ОБСЛУГОВУЄ ТРАНЗИТНИЙ ВЕЛИКОВАНТАЖНИЙ ТРАНСПОРТ, зареєстрований у інших регіонах.

Мостом їдуть із НОМЕРНИМИ ЗНАКАМИ ІНШИХ РЕГІОНІВ не лише транзитні вантажівки, що прямують ДО ПІДПРИЄМСТВ КРЕМЕНЧУКА, а і великі рейсові автобуси та приміські, міські маршрутки, приватний автомобільний транспорт із Світловодська, Павлишу, Власівки, Александрії, Сміли, Знам’янки, Черкас, Дніпра тощо.

Мешканці інших регіонів щоденно приїздять на роботу, відрядження, у приватних справах, відпочинок, у питаннях бізнес-інтересів до Кременчука.
Транзитний транспорт, громадський транспорт у режимі маршрутного таксі обслуговує і міжміські, міські пасажирські перевезення із НОМЕРНИМИ ЗНАКАМИ НЕ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ, А ІНШИХ ОБЛАСТЕЙ, у тому числі на умовах оренди.

Відповідно, попередні висновки, зроблені потенційними інвесторами, про те, що 80% автомобільного транспорту через Крюківський міст - це виключно транзитні перевезення, які б не заходили до міста при наявності іншої траси – мосту ПОЗА МЕЖАМИ КРЕМЕНЧУКА – НЕ ВІДПОВІДАЮТЬ ДІЙСНОСТІ !

У радянський період, понад 40 років тому, мешканці міста збирали власні, зароблені кошти на будівництво нового мосту через річку Дніпро. Доля фінансів невідома.

За час Незалежності України лише на численні проекти на будівництво мостового переходу в Кременчуці НАША ДЕРЖАВА планувала витратити понад 35 мільйонів кредитних коштів, частину із яких було освоєно.
Підготовлено техніко-економічне обґрунтування і макет нового мосту в Кременчуці.

Вважаю, що потрібно покласти край безкінечним витратам із Державного Бюджету на проекти, а довести справу до завершення – та побудувати міст у Кременчуці через Дніпро.

Сьогодні у пішохідній частині мосту покриття тротуару обсипалося настільки, що видно внизу хвилі та водоверті (вирі) Дніпра під ногами, а рух велосипедами практично неможливий через оголені металеві стики, що пошкоджують гумові шини.
Крюківський міст – єдиний шлях у радіусах 50 і 150 кілометрів, що з'єднує Лівобережжя із Правобережжям у цій частині країни, а також обидва береги міста із 500 тисячною агломерацією.
Стан мосту не просто аварійний, Крюківській міст за версією американського телеканалу "Discovery Channel" увійшов у ТОП-10 самих небезпечних мостів світу, про катастрофічний стан споруди періодично згадувалось у численних сюжетах українських ЗМІ, а також під час президентських кампаній, екс президентами України.

За умови сучасного трафіку промисловому Кременчуку потрібен НОВИЙ МІСТ!

Кременчук чекає новий міст з 1965 року, на допомогу Крюківському.
В 1987р. Уряд СРСР видав постанову про початок будівництва нового мосту у Кременчуці, але плани не здійснилися.
Китайські інвестори у минулих роках уклали угоду із Урядом України про будівництво мосту під Горішніми Плавнями, на відміну від первісних планів та домовленостей – побудувати міст у Кременчуці.


Шановний Володимире Олександровичу!
Просимо звернути увагу на проблему із відсутністю сучасного мостового переходу через річку Дніпро у Кременчуці та те, що наявний міст не витримує навантаження, є дуже вузьким та аварійним!
Українці та гості країни повинні бути впевнені у власній безпеці та у зручності при переміщені між берегами міста Кременчука.

Тому, усі мешканці Кременчука та інших регіонів, залучені до роботи у місті, просять віднайти ресурси для будівництва нового мосту у найкоротші терміни!


НИЗЬКИЙ УКЛІН ТА ВЕЛИЧЕЗНЕ Д Я К У Є М О!
Перелік осіб які підписали електронну петицію*
* інформаційне повідомлення про додаткову перевірку голосів
1.
Рибачук Олена Іванівна
30 листопада 2019
2.
Коліщак Ольга Юріївна
30 листопада 2019
3.
Анікєєв Антон Олександрович
30 листопада 2019
4.
Бойко Сергій Андрійович
30 листопада 2019
5.
Биченко Євгенія Сергіївна
29 листопада 2019
6.
Пантєлєєв Олександр Володимирович
29 листопада 2019
7.
Остахова Наталія Павлівна
29 листопада 2019
8.
Зєнкіна Руслана Іванівна
29 листопада 2019
9.
Мороз Іван Андрійович
28 листопада 2019
10.
Чернеш Дмитро Сергійович
28 листопада 2019
11.
Скрипнік Ігор Леонідович
28 листопада 2019
12.
Останін Юрій Олегович
28 листопада 2019
13.
Коба Ігор Васильович
28 листопада 2019
14.
Паливода Віталій Васильович
27 листопада 2019
15.
Прудкий Артем Олегович
27 листопада 2019
16.
Шелейко Людмила Федорівна
27 листопада 2019
17.
Сіротіна Юлія Михайлівна
27 листопада 2019
18.
Бернацький Олександр Володимирович
27 листопада 2019
19.
Ткачов Олександр Володимирович
27 листопада 2019
20.
Черемісіна Олена Сергіївна
26 листопада 2019
21.
Полісмак Максим Юрійович
25 листопада 2019
22.
Григор'єв Сергій В'ячеславович
25 листопада 2019
23.
Дьомін Дмитро Геннадійович
25 листопада 2019
24.
Завязкін Андрій Віталійович
24 листопада 2019
25.
Леміжанська Ірина Володимирівна
23 листопада 2019
26.
Нестеренко Ярослав Вікторович
22 листопада 2019
27.
Орлов Вадим Олегович
22 листопада 2019
28.
Меновщикова Дарія Олегівна
22 листопада 2019
29.
Плахтій Олександр Володимирович
21 листопада 2019
30.
Оленич Юлія Олександрівна
21 листопада 2019
777
голосів з 25000
необхідних
Не підтримано
Збір підписів завершено