№22/072016-еп

Зміна кількісного методу рахунку голосів на виборах до вагового (якісного), т.б. крім кількості голосів, кожен голос повинен мати вагу

Автор (ініціатор): Янчак Олександр Васильович
Дата оприлюднення: 04 вересня 2019
Суть звернення - прошу розглянути можливість зміни методу підрахунку голосів на виборах Президента, у Верховну Раду, Референдумах та інших загальнодержавних та місцевих голосувань, з урахуванням ваги кожного голосу (якості громадянина), з увагою до впливу кожного окремого громадянина на діяльність держави.

Як основу необхідно взяти рівень сплати податків. Таким чином, чим більше громадянин сплатив податку - тим більшу вагу він зробив у розвиток держави, і тим більше він має право впливати на діяльність держави (тобто більша вага голосу).

Тобто, працююча людина чи підприємець має більший вплив, ніж безробітний, так як платник податків платить в державну скарбницю, коли в той же час, безробітний - навпаки, погіршує ситуацію в державі, беручи зі скарбниці.

Дана петиція є насамперед інформаційною, і не має конкретних методик (потребує пропрацювання і наукового аналізу), але такий підхід покращить загальний результат голосування, і ефективності самих виборів.

Саме це повинно бути основою якісних результатів виборів.
Дяку за Вашу увагу.
Перелік осіб які підписали електронну петицію*
* інформаційне повідомлення про додаткову перевірку голосів
1.
Гладиш Андрій Михайлович
01 листопада 2019
2.
Бойчук Микола Олексійович
27 жовтня 2019
3.
Кочерга Віктория Олександрівна
18 жовтня 2019
4.
Шаранов Андрій Сергійович
25 вересня 2019
5.
Куропятник Олексій Олексійович
09 вересня 2019
6.
Янчак Олександр Васильович
01 вересня 2019
6
голосів з 25000
необхідних
Не підтримано
Збір підписів завершено