№22/073882-еп

Не допустити запровадження ринку землі в Україні.

Автор (ініціатор): Самсика Юрій Володимирович
Дата оприлюднення: 19 вересня 2019
Конституція України.

Ст.5.
Україна – республіка.


Ст..13.
Земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України, природні ресурси її континентального шельфу, виключної (морської) економічної зони є об'єктами права власності Українського народу.


Не зважаючи на постійні правки до змісту ст..13. діючої Конституції України, що вносились до неї всіма складами Верховної Ради України, всіх скликань, за час незалежності України, головним і найпершим, а отже і визначальним об’єктом права власності українського народу є і залишається українська земля.

Земля є фундаментом української державності та визначає територію республіки Україна, що ідентифікує народ України, як власника зазначеної території.

Українська земля (територія) є визначальним фактором нашої країни, як суб’єкта міжнародного права та міжнародної політики.

Протягом багатьох віків, наші предки проливали кров за цю землю, з метою її збереження та передачі її в спадок наступним поколінням.
Тож, і наше покоління, успадкувавши від них цю священну, омиту кров’ю і потом наших предків землю, має зберегти її та передати в спадок нашим нащадками, як запоруку їхнього майбутнього та майбутнього їх дітей та нащадків.
Українська земля, це не просто ресурс!
Це святиня й оплот української нації!
Це те останнє, що лишилось у нас та зберігає нашу українську самобутність.
Це те останнє, на чому тримається наша нація.

Шановний Володимире Олександровичу!
Ринок землі, який планується запровадити в Україні, знищить право українців на володіння та передачу в спадок майбутнім поколінням найголовнішого нашого ресурсу, історичного фундаменту української державності.
Україна, як самобутня, незалежна суверенна країна, почне зворотний відлік свого існування. Вона розчиниться в глобальному світі, а українська нація, що втратить сенс і фундамент свого існування, зникне назавжди.
Не дайте зникнути Україні!
Наші нащадки нам цього не пробачать!

Ми, українці, виступаємо за збереження української землі, а тим самим, і за збереження України, як нащадка славетної древньої Русі, яка у всі віки притягувала до себе загарбників. Але вистояла і проголосила свою незалежність, під іменем - Україна.
Тож, не дайте зовнішньому впливу поневолити і знищити Русь!

Український народ готовий запропонувати альтернативні вирішення земельних питань, з метою збереження землі, як фундаменту і сенсу існування української нації.

Ми розуміємо, що в 1995 році президентом України Леонідом Даниловичем Кучмою, в рамках програми роздержавлення державної (народної) власності, в порушення норм республіканського устрою країни, на період до прийняття нової Конституції, було видано Указ «Про порядок паювання земель, переданих у колективну власність сільськогосподарським підприємствам і організаціям», а по суті - про розпаювання земель сільськогосподарського призначення у приватну власність частині українців, що мали відношення до підприємств сільського господарства.

В 1996 році було прийнято нову Конституцію України, яка є чинною на даний період часу та є основним і визначальним Законом України, тобто, особливим правовим актом, що має найвищу юридичну силу в Україні.

Але земельне питання не було тоді приведене у відповідність до ст..13. чинної Конституції, чим і було створено умови для правової колізії в сільськогосподарській галузі.

Сьогодні ми вбачаємо за необхідне, створення земельного банку та наділення його правом обліку всіх земельних ресурсів країни, здачі земель в оренду, викупу земельних паїв у бажаючих їх продати, та надання кредитів на розвиток сільського господарства, як галузі.
Провести досконалий аудит всіх земельних ресурсів країни та детальну інвентаризацію всіх земельних ресурсів.
Виявити фактичну приналежність земель сільськогосподарського призначення, кому вони належать та на яких правових підставах, і чи в повній мірі сплачуються податки за користування земельними ресурсами країни.
Визначити дольову частку участі кожного українця в спільному володінні українською землею, як найголовнішим ресурсом республіки, привівши питання володіння ресурсами країни у відповідність до ст..13. діючої Конституції України.

Така реформа поверне всі відносини питань землі у правове поле, тобто, приведе у відповідність до норм діючої Конституції України.

Ми розуміємо, що багато українців, які отримали у власність земельні паї, в умовах неможливості, або небажання їх обробляти, прагнуть їх позбавитись, продавши, а гроші використати на задоволення власних потреб. Тож, створивши земельний банк і наділивши його вище вказаними повноваженнями та правами, можна вирішити всі питання, стосовно задоволення потреб власників землі, що вирішили позбавитись власних паїв.

Ми виступаємо за підняття іміджу села.
Ми виступаємо за надання українським фермерам пріоритетних прав і можливостей для створення колективних господарств під державні гарантії.
Ми виступаємо за долучення наших українських фермерів до виконання державних програм по забезпеченню народу України сільськогосподарськими продуктами харчування, вітчизняного походження.
Ми виступаємо за створення на нашій землі альтернативи великим бізнес-холдінгам, а саме – за створення великого агро-промислового комплексу, що складатиметься з об’єднань фермерських господарств та промислових підприємств сільськогосподарської спрямованості, завданням якого буде виконання державної програми – «Від лану до столу!»
Ми виступаємо за відродження та розвиток тваринництва в Україні.

Ми проти запровадження в Україні відкритого ринку землі та продажу наших історичних земель іноземцям!Земля, це наша спільна власність.
Це наше національне надбання.

І ми, українці, зобов’язані навести лад на всій території України, зберігши свою землю, та задіявши її в загальнодержавній програмі вирішення продовольчих програм. Але ми не маємо права її продавати!
На неї чекають майбутні покоління!

Шановний пане Президенте!
Дослухайтесь голосу народу України!
Ми за подолання корупції та всіх негараздів, і готові Вам в цьому допомогти!
Але не ціною продажу національного надбання.
Не продавайте українську землю!
Не порушуйте Конституцію, гарантом виконання якої, ми Вас обрали!
Перелік осіб які підписали електронну петицію*
* інформаційне повідомлення про додаткову перевірку голосів
1.
Бабко Світлана Вікторівна
18 грудня 2019
2.
Байрак Валентина Михайловна
18 грудня 2019
3.
Капліна Тетяна Едуардівна
17 грудня 2019
4.
Різник Мирослав Іванович
17 грудня 2019
5.
Горб Олена Вікторівна
16 грудня 2019
6.
Мартинчук Сергій Гнатович
14 грудня 2019
7.
Голуб Владислав Анатолійович
13 грудня 2019
8.
Поляновський Андрій Глібович
12 грудня 2019
9.
Книш Юлія Миколаївна
12 грудня 2019
10.
Хайло Олексiй Iванович
11 грудня 2019
11.
Намлієва Людмила Володимирівна
10 грудня 2019
12.
Фаустов Юрій Юрійович
10 грудня 2019
13.
Киреєв Станіслав Ігорович
07 грудня 2019
14.
Трунов Федір Валентинович
04 грудня 2019
15.
Горлатий Ярослав Михайлович
04 грудня 2019
16.
Ангеловська Кристина Сергіївна
04 грудня 2019
17.
Яценко Ігор Володимирович
02 грудня 2019
18.
Ігітян Олена Анатоліївна
02 грудня 2019
19.
Четвертак Василий Михайлович
01 грудня 2019
20.
Щелгачова Наталія Олександрівна
30 листопада 2019
21.
Гладиш Андрій Михайлович
30 листопада 2019
22.
Петренко Лілія Валеріївна
30 листопада 2019
23.
Діджавадзе Віталій Сергійович
30 листопада 2019
24.
Расулова Віра Умаралівна
29 листопада 2019
25.
Гільова Інна Іванівна
29 листопада 2019
26.
Хомеча Олександр Володимирович
29 листопада 2019
27.
Гурковська Ганна Олександрівна
28 листопада 2019
28.
Чернеш Дмитро Сергійович
28 листопада 2019
29.
Івашкова Олександра Сергіївна
27 листопада 2019
30.
Патлатий Костянтин Миколайович
27 листопада 2019
422
голосів з 25000
необхідних
Не підтримано
Збір підписів завершено