№22/074142-еп

Переглянути державне, наукове розуміння релігії та її вплив на суспільство. ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ АПАРАТУ. Я ОПУБЛІКУВАВ ЦЮ Ж ПЕТИЦІЮ ДЕКІЛЬКА ХВИЛИН ПО ТОМУ, АЛЕ ЗАБУВ ВСТАВИТИ ВАЖЛИВИЙ АБЗАЦ ПРОХАННЯ ПОПЕРЕДНЮ ПЕТИЦІЮ НА ЦЮ ТЕМУ НЕ ПУБЛІКУВАТИ, А ОПУБЛІКУВАТИ ЦЮ. З ПОВАГОЮ, СЕРГІЙ ПІНЕГА

Автор (ініціатор): Пінега Сергій Михайлович
Дата оприлюднення: 20 вересня 2019
Слово Релігія походить від лат. religare — звʼязувати, поєднувати. Діалектика наділила живі істоти знаряддям виживання, деякі можна назвати неймовірними.
Одна з особливостей існування Людини – соціальність.
Вирішення питання виживання призвело до необхідності створення теорії співіснування людей, яка формувалась впродовж всієї історії життя людини розумної.
Релігія – це не те, що десь і звідкілясь взялось. Це Велика постійна праця кращих і найрозумніших представників людства. Вона вказує на соціальні та особисті аспекти, риси, властивості, виконання та поєднання яких дає можливість виживати окремій людині, сімʼї, народу, суспільству. У звʼязку із прогресом людства релігії потребують певного співіснування та можливого поєднання та прийняття найкращих теорій іншими.
Майже в усіх основних релігіях визначаються такі риси, як доброта, врівноваженість, повага до старших, турбота про внутрішній психологічний стан душі.
Тому для мене людина, яка в своєму житті притримується релігії є поважною.
У звʼязку із складністю соціального життя, значна частина розуміння релігії знаходиться в у сфері теології.
Політика, економіка, наука – більш конкретні сфери людської діяльності і мають розвиватись з урахуванням та в певному розумному підкоренні основних засад релігії.

Релігії в більшості своїй були основою створення держав, освіти та прогресу.
Саме християнство, хрещення Київської Русі дало можливість поєднати народи у велику Країну - Київська Русь, яка в значній мірі сприяла розвитку Європи, просуванню цивілізації на схіл, заснуванню Київськими князями селища Москва і т.д.
На перший погляд ця далека від поточного життя настанова, надасть значного прогресивного стратегічного поштовху розвитку країни її авторитету і суспільства в цілому.
Перелік осіб які підписали електронну петицію*
* інформаційне повідомлення про додаткову перевірку голосів
1.
Гладиш Андрій Михайлович
30 листопада 2019
2.
Кочерга Віктория Олександрівна
21 жовтня 2019
3.
Медвєдєв Володимир Дмитрович
22 вересня 2019
4.
Поворознюк Галина Вячеславівна
21 вересня 2019
5.
Коваль Тетяна Василівна
21 вересня 2019
6.
Волошина Олеся Василівна
21 вересня 2019
7.
Пінега Сергій Михайлович
20 вересня 2019
7
голосів з 25000
необхідних
Не підтримано
Збір підписів завершено