№22/079892-еп

ПРИЗНАЧИТИ МІНІСТРА ВНУТРІШНІХ СПРАВ ГЕНЕРАЛА 2-ГО РАНГУ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ АБРОСЬКІНА В'ЯЧЕСЛАВА ВАСИЛЬОВИЧА

Автор (ініціатор): Борис Ольга Олександрівна
Дата оприлюднення: 02 грудня 2019
Національна поліція Україна, яка стоїть в першу чергу на сторожі захисту прав та безпеки громадян України. І в теперішній час, вона потребує негайної владної переформотації, та оновлення силового керівного складу всієї структури, що входить до Міністерства внутрішніх справ, а також всіх силових підрозділів даного міністерства.
Більшість народу України вважає, гідною кандидатурою, що може очолити вище згадане міністерство є В'ячесла́в Васи́льович Абро́ськін 20 квітня 1973 р народження— ректор Одеського державного університету внутрішніх справ, який був першим заступником Голови Національної поліції України і керівником кримінальної поліції, генерал поліції 2-го рангу.
В'ячесла́в Васи́льович Абро́ськін, має не оцінені заслуги перед народом України, за що був відзначений державними нагородами: Орден «За мужність» III ст. (21 серпня 2014) — за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, високопрофесійне виконання службового обов'язку
Саме ця обрана людина завдяки своїм професійним якостям, та високо організаційними здібностями, вміло організує та налагодить роботу Міністерства внутрішніх справ, підбере високо професійну команду нового формату, яку безумовно прийме народ України. Відновить повагу і довіру населення нашої Незалежної держави до Національної поліції України. А також буде безпощадним борцем з корупцією, та кримінальним світом, що не одноразово вже було доведено під час його професійної діяльності в органах силових структур.
Тому з новою владою і людьми, що рекомендують нового керівника на посаду міністра внутрішніх справ, ми всі маємо великий шанс вийти на новий рівень державності.
Перелік осіб які підписали електронну петицію*
* інформаційне повідомлення про додаткову перевірку голосів
1.
Соснова Лариса Валентинівна
25 січня 2020
2.
Гладиш Андрій Михайлович
12 грудня 2019
3.
Михайляк Виталий Володимирович
04 грудня 2019
4.
Нистратов Александр Дмитриевич
02 грудня 2019
5.
Падалиця Сергій Миколайович
02 грудня 2019
6.
Борис Олександр Дмитрович
02 грудня 2019
7.
Мелашкін Олександр Вадимович
02 грудня 2019
8.
Борис Ольга Олександрівна
30 листопада 2019
8
голосів з 25000
необхідних
Не підтримано
Збір підписів завершено