Доброго часу доби. Шановний Президенте, аптеки міста Києва та України реалізовують ліки та призначення до них з вмістом наркотичних речовин без рецептів за подвійною ціною. Вказана незаконна діяльність впливає, насамперед на формування здорового генофонду майбутнього покоління та збільшення наркозалежних. Кількість смертей від "аптечних наркотиків" зростає с кожним роком, а це діти від 16 років.
Крім того, рівень криміногенних обставин постійно зростає, оскільки людям потрібні гроші для наступної дози. Частина грошей від продажу так званих "ліків" не надходить у бюджети. Кількість аптек зростає, прямопропорційно цінам на ліки, оскільки торгівлю забороненими препаратами треба компенсувати.
Цю "проблему" вирішують псевдоактивісти. Знімають на відео свої дії нібито з метою припинення діяльності, але істинна ціль цих "діячив" - отримання прибутку від показів на сервісі YouTube. Виклик "поліції" на камеру не приносить ніякого результату, продаж наркотичних речовин відновлюється на протязі доби. Діяльність продовжується багато років.
Також, слід звернути увагу на процент людей, які здійснюють самолікування виходячи з реклами ліків по телебаченню, що не є нормальним, оскільки препарати рекламуються з метою отримання прибутку, а не полегшення симптоматики хворого. Деякі з них, реалізовуються лікарями з метою отримання прибутку. Діяльність продовжується багато років.
Створення ресурсу eliky, що дає можливість дізнатися наявність бюджетних медикаментів у лікарнях Києва та України не є актуальним, оскільки медичні працівники не беруть до уваги інформацію агреговану цим сайтом.
Хочу зазначити, що документація у лікарнях Києва та України ведеться на паперах та ускладнює оперативний обмін інформацією зі структурними підрозділами, що напряму впливає на реагування установ на невідкладні ситуації, підвищує процент летальних випадків у лікарняній практиці.
Підкреслюю, що у деяких лікарнях відкрито ставлять питання грошового винагородження навіть за підключення крапельниці. Так звані "благодійні" внески йдуть у кишеню мед. персоналу. Нічне чергування у ряді лікарень відсутнє, працівники просто сплять та не відповідають на нічні виклики пацієнтів. Має місце, не нормативна лексика.
Враховуючи вище викладене пропоную:
1.Здійснити перевірку аптечних закладів на предмет реалізацій ліків без рецептів у складі котрих присутні наркотичні речовини. Заклади закрити до з'ясування обставин. Винних осіб притягнути до кримінальної відповідальності;
2. Здійснити контроль та ідентифікувати осіб не що мають компетенції, щодо розв'язання даного питання законним шляхом. Істинна ціль цих "діячив" - отримання прибутку від показів на сервісі YouTube;
3. Провести детальне розслідування, щодо працівників Національної поліції які здійснюють контроль реалізації заборонених препаратів, оскільки їх прибуття на місце злочину не приносить логічного результату;
4.Розробити та залучити проект, щодо контролю рекламування та реалізації медичних препаратів, виробників, постачальників та осіб що мають до цього відношення у сфері стаціонарного та амбулаторного лікування;
5. Здійснити перевірку дотримання наявності бюджетних ліків у лікарняних закладах Києва та України. Перевірити коректність синхронізації інформації на ресурсі eliky;
6. Здійснити діджиталізацію мед. установ Києва та України з метою підвищення якості реагування на зміни у лікуванні хворих, та більш оперативного обміну установ зі структурними підрозділами;
7.Здійснити контроль роботи медичного персоналу на предмет слідування процедурам, скасувати хабарі, та провести перевірку терміналу на вживання алкогольних напоїв у нічне чергування. Терміново створити, та залучити телефонну лінію скарг для пацієнтів у режимі 24/7 з невідкладним реагуванням інстанцій, що контролюють дотримання процедур.
P.S: Пане Президент, я вважаю, що ви зробили правильний вибір відносно Скалецької Зоряни Степанівни. Впевнений, що ці питання будуть вирішені найближчим часом.
Шановні співвітчизники,
прошу до підписання Петиції. Дякую за увагу.
З повагою,
Євген Миколайович Семикін