№22/083184-еп

Відмінити неправомірне рішення Полтавської ОДА щодо приєднання Коломацької ОТГ до Новоселівської

Автор (ініціатор): Почечун Євген Олександрович
Дата оприлюднення: 21 січня 2020
Шановний пане Президенте, врятуйте Коломацьку ОТГ!
Згідно з Перспективним планом формування територій Полтавської області Коломацька, Василівська, Старицьківська та Степненська сільські ради мають об’єднатися в одну ОТГ (Коломацьку), а не приєднатися до Новоселівської ОТГ. Відповідний документ затверджений розпорядженням Кабміну N1324-р. від 18 грудня 2019 року.
Кабінет Міністрів України затвердив його у тому форматі, який перед цим схвалили на сесії депутати Полтавської обласної ради. А вони, у свою чергу, керувалися рішеннями жителів області, які ті ухвалювали на громадських слуханнях. Серед них були і ми — мешканці Коломацької ОТГ.
Цей формат об’єднання відповідає волевиявленню людей, адже є рішення відповідних сільрад. Крім того, на зустрічі із представниками Мінрегіона 20 грудня до нас не було жодних зауважень. А тепер люди зібрали сотні підписів на підтримку Коломацької ОТГ.
Ми відчуваємо на собі безпрецедентний тиск із боку посадовців Полтавської ОДА. Йдеться про керівника органу влади Олега Синєгубова та його першого заступника Дмитра Луніна. У них інакше бачення майбутнього наших сільрад — у складі Новоселівської ОТГ. Ми вимушені перекривати дороги та шукати правду, але нас все одно не чують.
Наголошуємо, що Новоселівська ОТГ — це штучно створена громада. Через поганий розвиток інфраструктури, її адміністративний центр знаходиться в Полтаві — там орендують відповідне приміщення. І вже 2,5 роки нас намагаються зробити частиною цього об’єднання.
Коломацька ОТГ у складі двох сільрад — у двадцятці найкращих громад серед 292-х із чисельністю жителів до п’яти тисяч осіб (за даними рейтингу за дев’ять місяців 2019 року від експертів Програми «U-LEAD з Європою» та проєкту SKL International). Про що це свідчить? Наша громада — не дотаційна. Ще до об’єднання ми почали масштабні зміни у житті сіл: ремонти освітніх і культурних закладів, спорудження спортивних об’єктів. Зі створенням Коломацької ОТГ процес пришвидшився. Крім того, ми розпочали ремонти інших закладів, а також зайнялися дорогами та закупили для громади дві одиниці комунального транспорту.
«Кожен із нас поклав руку на Конституцію, кожен із нас надав присягу. Кожен із нас — президент, адже сьогодні кожен із нас несе відповідальність. Кожен із нас може зробити усе для розвитку України», Це Ваші слова, пане Президенте. Сподіваємося, що чинні очільники Полтавської ОДА все ж зважатимуть на них і нашу думку.
За дорученням мешканців Коломацької ОТГ, голова Коломацької сільської ради Євген Почечун.
Перелік осіб які підписали електронну петицію*
* інформаційне повідомлення про додаткову перевірку голосів
1.
Гладиш Андрій Михайлович
18 квітня 2020
2.
Ільченко Ольга Юріївна
26 січня 2020
3.
Долгобородов Станіслав Станіславович
26 січня 2020
4.
Забрамний Радомир Клавдійович
22 січня 2020
5.
Гилюк Мар'яна Миколаївна
22 січня 2020
6.
Жовтяк Олена Володимирівна
21 січня 2020
7.
Падалиця Сергій Миколайович
21 січня 2020
8.
Симоненко Марина Леонідівна
21 січня 2020
9.
Стойловський Олександр Іванович
21 січня 2020
10.
Почечун Євген Олександрович
20 січня 2020
10
голосів з 25000
необхідних
Не підтримано
Збір підписів завершено