Що буде якщо ти свою кімнату покрасиш в ярко червоний колір?
Цей колір буде приносити тобі спокій чи збудження? Збудження. Відповідь очевидна. Колір і знаки в кімнаті впливають на нашу поведінку, як і колір і знаки на поведінку користувача на сайті :) Так от, логічно припустити, якщо фарбувати не всю кімнату в червоний, а лише невелику її частину то це теж буде впливати на тебе, але вже менше і менш помінтно для тебе. Ключовий момент «менш помітно для тебе». Колір і знаки завжди впливають на нас помічаємо ми це свідомо чи ні. Підсвідомість помічає. Мимольотом побачений кольоровий знак запамятовується підсвідомістю, а потім вона на основі цього враження диктує тобі бажання, вчинки, поведінку.
Якщо в кімнаті намалювати маленький зубастий неприглядний червоний знак то він буде провокувати на агресію. Щоб розуміти його вплив варто взяти проміжок в рік часу, так як за день, два ефект буде мало відчутний. А от якщо регулярно протягом року підсвідомість буде з ним стикатися то ти сам того не розуміючи отримаєш «безпідставну» агресію в рисах свого характеру. Прикольно це працює на довгих відрізках часу, правда?) А тепер, при чому тут проблеми в державі. Держава це кімната для народу, в якій діють ті ж самі правила знаків. Яка в нас є символіка в «кімнаті», яка на нас впливає? Правильно, гімн, який поміж строк розказує що треба все терпіти, герб, який як стріла летить донизу, показуючи «вектор розвитку» і прапор. З прапором момент тонкий і відразу його можна не вловити. Справа в тому, що природний рух для підсвідомості це рух розвитку, знизу доверху. Якщо того нема тоді відчуття безісходності, униніє, печаль, хаос, дизгармонія, розруха, руїна (Скрябін (с)). Наш прапор блокує рух вгору, бо зверху синій колір і він в порівнянні з нижнім жовтим як блок. Блок на шляху до розвитку, гармонії і процвітання. Це все з плином років відображається на менталітеті народу. В нашому випадку це розбрат і безісходность.
Тому якщо говорити чи нам пороблено? Так нам пороблено. Дякуйте Кравчуку. Його попереджали про ці нюанси, але синє небо і жовта пшениця виявилися ближчими до «серця»